пʼятниця, 16 липня 2021 р.

Дослідження Epson про тренди ритейлу: як повернути споживачів до оффлайн-магазинівМайбутнє роздрібної торгівлі залежить від досвіду та емоційних вражень споживача: покупці стверджують, що повернуться до покупок у традиційних магазинах, аби отримати більше вражень від процесу купівлі. Так, 75% європейських споживачів змінили б свою купівельну поведінку, якби торговельні точки були більш інтерактивними та експериментальними.

Сучасні технології можуть стати першим кроком до відновлення шопінгу у фізичних торгових точках. Це підтверджується результатами дослідження «Експериментальне майбутнє», проведеного на замовлення глобальної технологічної компанії Epson. Відповідно до нього сучасний підхід в ритейлі із застосуванням інтерактивного оточення зможе спричинити зміну поведінки покупців та привести до того, що вони будуть надавати перевагу покупкам у фізичних магазинах, все більше уникаючи онлайн-шопінг. Опитування показало, що три чверті респондентів (75%) змінили б свою купівельну поведінку, якби більше крамниць містили елементи взаємодії. До того ж за даними платформи Statista, ринок ритейлу у країнах Європи, після травневого виходу з локдауну та відновлення роботи, демонстрував найбільше зростання. Зокрема,  у порівнянні з квітнем 2020 року, обсяг роздрібної торгівлі у вересні 2020 зріс на понад 284%.

Дослідження підкреслює, наскільки цінними є імерсивні (повне або часткове занурення у віртуальний світ) та практичні елементи для торгових точок і магазинів, особливо коли мова йде про покоління молодих покупців. Сім з десяти (67%) міленіалів зі значно більшою ймовірністю зробили б покупки в магазині, який міститиме експериментальні елементи. Таку ж думку поділяють 65% опитаних представників покоління Z, 58% покоління X та 52% бумерів. 

Результати дослідження демонструють очевидну необхідність для ритейлерів почати використовувати інтерактивне цифрове оточення: від 3D мапінгу та віртуальної реальності до управління жестами та рухами. Таким чином, бренди можуть використовувати цифрові технології задля створення унікальних  яскравих вражень, що дивують, захоплюють та виводять відносини між брендом та клієнтом на новий рівень.

«Нові технології кардинально змінюють спосіб взаємодії роздрібних мереж зі своїми клієнтами у всьому світі. Українським брендам також необхідно використовувати нові інструменти, аби не відставати від іноземних колег.  Це дозволить зробити революцію в українському ритейлі, допоможе створити та зберегти конкурентну перевагу на ринку. Перш за все, необхідно використовувати вражаючі можливості цифрових технологій аби «оживити» свої магазини. Сучасні інсталяційні проєктори вирізняються своєю яскравістю та потужністю, тому їх можна використовувати як всередині приміщень, так і для зовнішнього 3D-маппінгу», — стверджує Олександр Думанський, менеджер з проєкційного обладнання представництва “Epson Europe B.V.” в Україні.

«У період пандемії компанії та заклади роблять акцент на інсталяціях та 3D-маппінгу. Тільки з початку року ми запустили такі великі та унікальні проєкти як Львівський океанаріум, ряд цікавих відеоінсталяцій з мережею Сільпо в Києві і Дніпрі, впровадили нову розробку з інтерактивними проєкціями на стіл у власному барі та кондитерській в Дніпрі. Зараз ми працюємо над проєктами з арт-галерею, музеями, а також над іншими інсталяціями. Попит на такі послуги лише зростає і ми віримо, що скоро це стане частиною нашого буденного життя та допоможе урізноманітнити не лише сферу ритейлу, а й сферу послуг в цілому», — коментує Остап Хитрук, засновник Magic Innovations, студії 3D-маппінгу. 

Компанія Epson є лідером на українському ринку інсталяційних проєкторів вже 11 років поспіль. Проєктори вирізняються надяскравою технологією лазерного проєціювання 3LCD 4К, тому використовуються у різноманітних галузях, від масштабних заходів з ефектом присутності та атракціонів до навчальних класів, приміщень для корпоративних зустрічей, готельних і торговельних центрів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі