понеділок, 21 червня 2021 р.

В Києві відбудеться Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»


Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» через пандемію був перенесений на 23-27 червня 2021, відбудеться у гібридному форматі.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — щорічна інтелектуальна подія в Україні, що була заснована Мистецьким арсеналом у 2011 році. За цей час понад півтисячі письменників, поетів, ілюстраторів, дизайнерів, філософів та експертів видавничої справи відвідали Книжковий Арсенал із понад півсотні країн.

У 2019 році Книжковий Арсенал визнаний найкращим літературним фестивалем року на International Publishing Industry Excellence Awards.

Чекаємо Вас цього року на Ювілейний Х Книжковий Арсенал! Та радимо звернути увагу на такі події:

ФОКУС-ТЕМА ФЕСТИВАЛЮ

Темою 10-го фестивалю є ОПТИМІСТИ СКЕПТИКИ. Куратор — Ростислав Семків, літературознавець, перекладач, автор, доцент Національного університету «Києво-Могилянської академії».

Програма 10-го Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» складається з офлайн та онлайн літературної програми, Програми для дітей та підлітків, спеціальної кураторської програми книжкового дизайну, музичних та інших тематичних програм. також планує представити спеціальну письменницьку програму «Вголос. Про себе» від українського поета, прозаїка, перекладача, громадського активіста Сергія Жадана. У програмі фестивалю на 2021 рік — відомі українські автори: Тарас Прохасько, Юрій Іздрик, Катерина Бабкіна, Юрій та Софія Андрухович, Іван Малкович, Оксана Забужко, Ірина Цілик та багато інших.

«Література на експорт» У рамках фестивалю буде проведена професійна онлайн-програма для видавців та літературних агентів, організована Книжковим Арсеналом, Домом Європи, за підтримки Креативної Європи. Основна мета цієї програми — стимулювати переклади українських книг за кордоном та посилити компетенцію українських видавців щодо продажу прав за кордоном.

Проєкт Book Pitch започатковано в 2020, спільно з Одеським міжнародним кінофестивалем. Він спрямований на пошук сучасних українських книг, які мають потенціал для адаптації як художні фільми. Переможці отримують призи від Book Arsenal та OIFF, а також можливість представити свої роботи перед найкращими українськими продюсерами та режисерами.

Шостий конкурс «Найкращий книжковий дизайн» організовуємо спільно з Goethe-Institut в Україні за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду «Buchkunst».

4 причини, чому ви не можете пропустити 10-й Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал»?

насолодитися атмосферою справжнього фестивалю, організованого відповідно до всіх стандартів безпеки;

зустріти однодумців та друзів;

зустріти та почути у прямому ефірі своїх улюблених авторів;

відзначити 10 років найкращого літературного фестивалю в Україні!

З питань співпраці пишіть нам на електронну пошту:

фестивальний контент: bookprogram@artarsenal.gov.ua

виставка-ярмарок: bookfair@artarsenal.gov.ua

партнерство: partners@artarsenal.gov.ua

медіапартнерство та ЗМІ: press@artarsenal.gov.ua

вул. Лаврська, 10-12,

м. Київ, 01010email: office@artarsenal.gov.uaТел. 063 113 47 95Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі