середа, 19 серпня 2020 р.

Фільм «Східняк» Андрія Іванюка вийшов на широкі екрани

 Східняк (2020 р.) Прем'єра Істмен в Україні 20 серпня 2020 року один день з життя двох бійців - "бороди" та "режисер". "Борода" - це неспокійний оптиміст, який може вирішити будь-яке питання. І "директор" виступає протилежним. Першим з них походить з Донбасу, він був старшим, і до війни був простим робітником, а другий - з Західної України та є молодим інтелегентом.

Жанри: Військова, драма, комедія Тривалість: 1 год. 32 хв. Країна: Україна 

Світова прем'єра: 20 серпня 2020 р.

В головних ролях Богдан Бюйк та Анатолій Максимюк.

Фільм «Східняк», головну роль в якому зіграв український актор театру і кіно Богдан Бенюк, знятий за реальними історіями з життя в АТО.

Перша масштабна післякарантинна національна прем’єра до Дня Незалежності України “Східняк” у кіно з 20 серпня. Неймовірний Богдан Бенюк у комедійному роуд-муві на основі реальних історій з життя в АТО.

Фільм «Східняк» («EastMan») – українське комедійне бадді-муві за реальними історіями з життя в АТО. Дебютний фільм Андрія Іванюка, що засновано на особистій історії режисера, та бенефіс Богдана Бенюка.

Фільм розповідає про один день з життя двох бійців – «Бороди» та «Режисера». Прототипом останнього став сам Іванюк, який служив в 53-й механізованій бригаді. Ветеран бойових дій на сході України розповідає глядачам про свого бойового побратима – вихідця з Донбасу із позивним «Борода».

За сюжетом, боєць з позивним «Борода» – невгамовний оптиміст та здатен вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу, він – перший, коли треба відправитися в штаб, щоб «вибити» необхідне для забезпечення свого підрозділу. У напарники Борода бере з собою молодого новачка, якого кличуть «Режисер». Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими і цивільними, потрапляючи у різні халепи – кумедні та не дуже…

Дивіться перший кінотеатральний трейлер фільму «Східняк»: 

У ролях: Богдан Бенюк, Анатолій Максим’юк, Катерина Степанкова, Максим Донець, Володимир Осадчий, Сергій Солопай, Альбіна Сотникова, Алла Мартинюк.

Богдан Бенюк, “Східняк”: Цей фільм буде в ряду тих фільмів, які прославляються Україною

Режисер та автор сценарію: Андрій Іванюк. Оператор: Андрій Котляр. Виконавчий продюсер: Дмитрій Кожема. Продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяникова.

Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У 2019 «Східняк» вже встиг взяти участь у Національній конкурсній програмі Одеського міжнародного кінофестивалю 2019 року, де відбулася його українська та світова кінопрем’єра, Міжнародному кінофестивалі «Бруківка», Трускавецькому міжнародному кінофестивалі «Корона Карпат».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі