субота, 7 березня 2020 р.

Міністр закордонних справ Канади виступив в Дипломатичній академії України з промовою на прийнятті на честь Канадської поліцейської місії в Україні

Міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань відзначив необхідність зміцнення верховенства права і викорінення корупції в Україніу своєму виступі на прийнятті на честь Канадської поліцейської місії в Україні та вшанування внеску Канади у реформу безпекового сектору України та поліції.
Франсуа-Філіп Шампань заявив, що Україна може розраховувати на підтримку його країни на кожному кроці необхідних реформ. Глава МЗС Канади зазначив, що Україна взялася за проведення різних амбіційних і трансформаційних реформ за всеобічним рядом напрямків, і перш за все реформ, спрямованих на зміцнення верховенства права. Він виокремив важливу роль поліції у забезпеченні верховенства права. "Існує три опори для справжньої демократії, якщо ви хочете отримувати інвестиції та мати успішне суспільство. По-перше, вам потрібна безпека, стабільність і процвітання. Ці елементи взаємопов'язані, але основою для інвестицій виступає стабільність, передбачуваність і верховенство права. І поліція є ключовою опорою для забезпечення верховенства права в Україні", - заявив Шампань. Він додав, що зусилля української поліції повинні мати першочергове значення для процвітання України. У цьому зв'язку канадський міністр запевнив, що Україна може розраховувати на підтримку Канади "на кожному кроці у впровадженні реформ". "Я також хочу чітко заявити, що це правильний шлях. Але для вас - для офіцерів поліції і багатьох ваших старших посадових осіб, це не буде легким шляхом. Це не завжди легкий шлях", - наголосив Шампань. При цьому, він сказав, що збільшення рівня демократії, зміцнення інституцій є доброю справою. "Я сказав багатьом лідерам в Україні, що коли ви впроваджуєте реформи, - ви потребуєте стратегічного терпіння, тому що коли ви втілюєте глибокі реформи у країні, це вимагає певного часу", - заявив Шампань і додав, що для подальшого просування у реформах необхідне залучення громадянського суспільства. У цьому зв'язку Шампань заявив, що Канада є найкращим другом України і залишатиметься на стороні України на її шляху втілення реформ. Він додав, що стабільні і заможні країни існують лише тоді, коли існує міцне верховенство права. "Саме тому Канада задоволена підтримувати зусилля України з метою зміцнення потенціалу Національної поліції, щоби перетворити її на сучасну поліцейську структуру, якій можна довіряти", - наголосив Шампань і додав, що поліція в першу чергу має служити людям. Крім того, він відзначив, що у кінцевому підсумку, головна мета стосується викорінення корупції в України.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі