вівторок, 7 січня 2020 р.

Необхідний розвиток туристичної інфраструктури в Північному Причорномор'ї України

Інвестиції в готельний бізнес - найяскравіший приклад вигідних вкладень на українському ринку. Турпотік до Північного Причорномор'я в Україні, який безперервно зростає, забезпечить рентабельність курортної і міської нерухомості на багато років вперед, а динаміка зміни цін на оренду номерів дозволить почати отримувати значний прибуток вже через півроку після будівництва готелів.

У зв'язку з цим можна навести приклад з будівництвом готелів в Греції. Європейський туроператор TUI, який також присутній в Україні, будує 10 нових готелів в Греції і додасть в круїзні маршрути більше заходів у порти Греції.

Так, в Греції побував генеральний директор TUI Group Фріц Юссен, якого зустрічали на найвищому державному рівні: відбулися переговори, в ході яких де були представлені нові інвестиційні плани TUI в Греції. Туроператор оголосив, що збільшить свої інвестиції в Грецію на 25%.
Генеральний директор TUI Group Фріц Юссен розповідав, що TUI бачить відмінні перспективи для будівництва нових готелів на грецьких островах і Пелопоннесі, а також у розвитку зимового туризму в Північній Греції.

За його словами, компанія має намір відкрити в Греції 10 нових готелів категорії 4 і 5 *. Нагадаємо, що TUI Group вже управляє 32 власними готелями в Греції, які включають в себе 8 500 номерів, а також і співпрацює з 2000 грецьких готелів. В рамках запланованих інвестицій група придбала ділянку землі на Криті для будівництва готелю бренду Robinson Club.

Крім того компанія відкриває на Родосі новий бренд-готель TUI Sensatori. Як підкреслював Юссен, інвестиційний план TUI в Греції спрямований на максимальне об'єднання пляжного відпочинку з вивченням місцевої культури. За словами глави TUI, 31% запитів на Грецію пов'язані саме з інтересом туристів до грецької культури.

Компанія також хоче додати в круїзні маршрути нові грецькі порти. За минуле літо число круїзних пасажирів зросла на 20%. У літньому сезоні круїзні маршрути TUI включали 26 грецьких портів.

Греція, для якої туризм є однією з найважливіших галузей економіки, прагне залучити якомога більше європейських туристів, особливо на тлі подорожчання відпочинку в Іспанії і проблем у інших середземноморських напрямків. Сьогодні на частку туристичного сектору в Греції припадає п'ята частина ВВП (близько 180 млрд євро) і кожна п'ята робоче місце в країні.

Тому, повертаючись до України, кількість туристів в Північне Причорномор'я України може ще більше зрости, але тут багато що залежить не тільки від туроператорів, а й від українського уряду, оскільки мова йде про розвиток інфраструктури.

Інфраструктура - це паливо для загального процвітання економіки і суспільства, кажучи про необхідність розвитку аеропортів, портів і дорожньої мережі України

Влада України протягом багатьох років говорять про забезпечення туристичних сезонів, але країні доведеться проводити реформи для залучення туристів.
Україні потрібно адаптувати не тільки інфраструктуру до туристичних сезонів, але і створити більше подій, цікавих туристам в Україні, причому доводити до відома про це туроператорів якомога раніше.
Україні потрібен генеральний план для розвитку туристичного відпочинку в Північному Причорномор'ї України, який повинен включати і збільшення інвестицій, в тому числі і іноземних, в будівництво готелів і всієї туристичної інфраструктури в Північному Причорномор'ї України.

В. Криченко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі