середа, 9 жовтня 2019 р.

Вперше в Україні – Благодійний бал юристів

7 жовтня, напередодні Дня юриста, бальна зала гостинного Hilton Kyiv особливо урочиста: саме тут відбувається перший в Україні Благодійний бал юристів, присвячений професійному святу правників.
Протягом останніх трьох років в Україні відроджується й водночас стає новим трендом у культурному житті столиці традиція проведення Віденських балів, з їхнім чітко прописаним протоколом, дрес-кодом, відповідним етикетом, галантністю та вишуканістю. За підтримки мерій Києва та Відня в Україні відбулось 8 балів, які отримали високу оцінку Віденського бального комітету. Аудиторія, яка сприймає та цінує бальну культуру, щороку зростає, виявляючи інтерес не лише до самої події, але й до підготовки та участі у вишуканому заході.
За словами генерального директора групи компанії Brandberg, ексклюзивного організатора Віденських балів в Україні, Марини Ігнатуши, «сьогодні суспільство потребує нових форм культури відпочинку, нових форм культури спілкування. Місія компанії Brandberg полягає у підвищенні цінності живого спілкування та створенні середовища, яке об’єднує людей зі спільними загальнолюдськими цінностями та філософією. Саме тому першим Благодійним балом юристів ми закладаємо новий формат професійних та корпоративних балів, що поєднає змістовне спілкування та насолоду справжнім мистецтвом, тобто своєрідний нетворкінг для спільноти мудрих людей».
На відкриття балу запрошені почесні гості, серед яких заступник міністра юстиції Валерія Коломієць, Президент Асоціації правників України Денис Бугай, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич та інші.
Після церемонії відкриття Благодійного балу юристів, ведучі заходу Тимур Мирошніченко та Марися Горобець оголошують урочистий вихід дебютантів під полонез Ціцера. Молоді пари розпочинають традиційну програму дебютантів зі стрімкого галопу Штрауса, а згодом виконують прекрасний Віденський вальс. Неймовірно видовищно: дівчата у білих сукнях повної довжини, юнаки – у чорних фраках синхронно виконують танцювальні па, створюючи відчуття надприродності дійства. Родзинкою саме Благодійного балу юристів став вихід дебютантів у традиційних мантіях правників.
Незмінною фразою усіх Віденських балів “Alles Valzer!” розпорядники балу Олена Балджи та Андрій Дикий відкривають танцювальну програму для гостей.
Гармонія звуків музичного твору «Танці для балу юристів», яку понад 150 років тому написав король вальсів Іоган Штраус, у виконанні камерного складу оркестру «Київ Класик», під керівництвом Народного артиста України, відзначеного почесним званням ЮНЕСКО «Артист в ім’я миру», маестро Германа Макаренка, нікого не залишить байдужим.
Куплети Адель з оперети Штрауса “Летюча миша”- дебют Вікторії Булеєвої (сопрано), музичне вітання від Богдана Кирєєва (баритон), виступи спеціального гостя, Золотого голосу України Влада Ситніка, гурту “Він та Вона”, народної артистки Наталії Валевської – художня програма Благодійного балу юристів.
Особливістю Віденських балів в Україні є те, що до балу готуються не лише дебютанти, але й гості, які цього разу в студії танцю GOLDANCE підготували шоу номер емоційної пристрасної румби. Свою майстерність бального танцю демонстрували зіркові гості Благодійного балу юристів Марися Горобець, Даша Щаслива, Івана Онуфрійчук, Макс Єжов та інші.
Спеціальним номером «Фортуна і Феміда» театр танцю Віталія Загоруйка відкрив Інтелектуальний клуб Благодійного балу юристів. За підтримки інвестиційної компанії «Фрідом Фінанс Україна» правникам запропонували взяти участь у брейн-рінгу та відповісти на непрості запитання від партнера заходу. Кожен учасник та переможець інтелектуального брейн-рінгу отримали призи від «Фрідом Фінанс Україна».
На Благодійному балі юристів започаткована нова традиція – проведення Безпрограшної добровільної благодійної лотереї. Вперше, надавши свої лоти для збору коштів на отримання доступу для міжнародної юридичної бази даних студентами-правниками, на Балі професіоналів об’єднались організатори, партнери, спонсори, гості, що є представниками різних сфер діяльності: фінансової, туристичної, готельної, медичної, спортивної, фешн індустрії.
Серед лотів, які були надані благодійниками, - вишуканий виріб із хутра магазину верхнього одягу Punto by Juliya House; ювелірна прикраса «Дерево життя Ангел» від Ювелірного дому Art Vivache jewelry; сертифікат на атмосферний відпочинок у Карпатах від Grofa hotel and resorts, ароматний лот від Nestle Professional та багато інших.
Благодійна програма Благодійного балу юристів спрямована на отримання доступу до однієї з міжнародних юридичних баз даних Heinonline або Westlaw, що дозволить студентам-юристам та науковцям користуватися найбільш актуальними світовими юридичними джерелами. Партнер програми – Школа права Українського Католицького Університету.
Хвилююча мить Благодійного балу юристів - обрання Принца та Принцеси балу. За традицією, корону отримують дебютанти, які на балу стали взірцем танцювальної майстерності, витончених манер, галантності та чарівності. Цього року Принц та Принцеса Благодійного балу юристів отримали також подарункові сертифікати на процедури для краси та здоров’я від Medical Club Grace. А переможцями стали Христина Єрмакова та Кір Каплуновський.
Чудова атмосфера, неповторні квіткові композиції від флористичної компанії FIORI, чаруюча музика, елегантні кавалери та граціозні дами у вечірніх сукнях, грація рухів, ледь відчутний мікс тонких ароматів – все це про Благодійний бал юристів, перший в Україні бал професіоналів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі