вівторок, 24 вересня 2019 р.

Країна у смартфоні: на Kyiv Smart City Forum 2019 обговорять механіку масштабної діджиталізаціїІнновації, що змінюють місто, глобальний процес діджиталізації, та розбудова міського простору. На учасників Kyiv Smart City Forum 2019 чекає 8 тематичних секцій, більше 60 українських та міжнародних спікерів, понад 1000 м² інноваційного простору в демозоні й тест-драйв електротранспорту на вертолітному майданчику.

1 жовтня у столичному КВЦ «Парковий» відбудеться KYIV SMART CITY FORUM 2019. Понад 3000 учасників зберуться на одній платформі, аби обговорити тенденції розбудови розумного міського середовища. Подія присвячена smart-технологіям та інноваційним рішенням, що розвивають міста в Україні та світі.

Kyiv Smart City Forum 2019 — одна з головних подій Східної Європи та унікальне місце зустрічі для екосистеми розумних міст. Представники влади та громадськості, підприємці, експерти та урбаністи об'єднаються разом, щоб обмінятися досвідом, поділитися найкращими практиками, а також відкриють нові шляхи для співробітництва. Учасники прослухають доповіді понад 60-ти українських і міжнародних експертів у 8 тематичних секціях. 


Програма заходу за посиланням.

Квитки на форум у продажу за посиланням.
Спікери:

Ден Кінкейд — архітектор та директор Національної практики міського дизайну у США, який врятував інфраструктуру Детройта після найбільшого муніципального банкрутства в історії США. Сьогодні Детройт та інші американські міста користуються розумними технологіями для ефективного управління будівлями та навіть кварталами. Урбаніст розкаже, як виготовлення архітектурних компонентів в епоху діджиталізації допомагає зменшити їхню вартість і створити гармонійний міський простір.

Пітер Бішоп — професор міського дизайну в Університетському коледжі Лондона, розповість про нові гнучкі стратегії розвитку міст в умовах непередбачуваного майбутнього та швидких технологічних змін. Протягом 25 років професор Бішоп був директором із планування у чотирьох центральних районах Лондона. Під час виступу експерт поділиться найцікавішими кейсами про роль громади в урбаністичних ініціативах.

Франс-Антон Вермаст — радник із питань стратегії та міжнародний посол smart city в Amsterdam Smart City. Спікер окреслить спектр нових механізмів та послуг, які роблять міста та регіони інклюзивними й більш комфортними для проживання, роботи та відпочинку людей.

Адольфо Борреро — президент Smart City AMETIC та СEOE, розкаже, як приклад Барселони прискорив смартизацію інших міст Іспанії. Зокрема про те, як нові технології та штучний інтелект змінили Малагу, Валенсію та Балеарські острови.

Про міські розумні технології також розкажуть Едуард Думітраску — президент Всесвітньої організації Smart Cities, Фред Джоунс — керівник напряму «Нова мобільність» в Uber у Великій Британії та Ірландії, Дмитро Аранчій — головний архітектор майстерні Dmytro Aranchii Architects та автор книги «Алгоритмічні методи архітектурного формотворення» та інші експерти.

Одна з головних тем Форуму — діджиталізація Києва та українських міст як ефективний інструмент для трансформацій міського простору задля комфорту і безпеки громадян. У секції «Smart City. Країна в смартфоні» відбудеться обговорення світових тенденцій розвитку міст, серед яких — уніфікація платіжних систем та активне застосування Big Data. Представники міської влади презентують результати розвитку розумної цифрової інфраструктури Києва та поділяться планами на наступний рік.

Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, прокоментував: «На Kyiv Smart City Forum 2019 ми збираємо останні розробки у сфері «розумних» рішень. Я впевнений, що поєднання думок експертів світового рівня та досвід Києва, які ми презентуємо цього року, як ніколи, актуальні для України, яка має мету стати «країною в смартфоні».

На Форумі приділятиметься увага й напрямку Smart Environment, а саме — інноваційним екосистемам та технологіям моніторингу споживання енергетичних ресурсів та оцінки екологічної ситуації. Маттіас Фогель — виконавчий директор з управління відходами Центральної та Східної Європи, директор по Україні VEOLIA, поділиться своїми знаннями про екологічні підходи в умовах сучасного міста. Учасники секції також обговорять сортування сміття як новий вимір свідомого громадянства.

Ярослава Бойко, координаторка ініціативи Kyiv Smart City, прокоментувала: «Ми бачимо, як Київ стає все більш екологічним. Я пишаюся тим, що Салютна 2, перша «розумна» вулиця нашої столиці, надає вектор якісно нових стандартів життя киян. Сьогодні 12 камер відеоспостереження гарантують високий рівень захисту, «розумне» освітлення з дистанційним регулюванням потужності заощаджує електроенергію, а пандуси та рельєфне покриття полегшують пересування людям з інвалідністю. Ми  встановили першу в Україні стаціонарну систему моніторингу якості повітря.»

У демозоні площею понад 1000 кв. м, учасники зможуть протестувати smart-інструменти та розробки від компаній-лідерів на технологічному ринку. На вертолітному майданчику КВЦ «Парковий» площею понад 6000 м² відбудеться тест-драйв електрокарів і гібридів.

Smart Місто 2019 — щорічна церемонія нагородження міст-інноваторів. У рамках Форуму нагороджуватимуть лідерів урбаністичного розвитку. Українські міста презентують учасникам досягнення у впровадженні smart-рішень у свою інфраструктуру. Найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи будуть визначені в 5 номінаціях:

    Відкрите інноваційне місто

    Найкраща транспортна модель міста

    Найкомфортніше місто для життя

    Місто стартапів

    Екологічно відповідальне місто

Експертне журі проаналізує всі заявки та визначить найкращих учасників у кожному з напрямків. Мета конкурсу — привернути увагу до використання інноваційних сервісів для розбудови міської інфраструктури, а також познайомити громадськість із найбільшими українськими smart-досягненнями.

Титульний спонсор Форуму: Visa. Platinum-спонсори: ELKO. Генеральний інноваційний партнер: Vodafone. Партнер з міської мобільності: Uber. Gold-спонсори: CISCO / ERC / IT.Integrator. Silver-спонсори: HIKVISION, Hewlett Packard Enterprise operated by Sophela / ERC / LANTEC. Медіа-партнери: журнал ФОКУС, Кореспондент, Наш Київ, ЛІГА.net, БУКВИ, WSCO, Asociația Română pentru Smart City și Mobilitate.

Міська ініціатива Kyiv Smart City — об’єднує киян, бізнес, активістів та владу міста задля перетворення Києва на інноваційне, цифрове та прогресивне місто. Діяльність організації базується на принципах відкритих даних та прозорого управління.  Ми розбудовуємо цифрову інфраструктуру не лише у столиці, а й об’єднуємо тих, хто готовий творити міста для людей.


Робочі мови Форуму — англійська, українська, російська.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі