10 липня в Нацiональному музеї «Київська картинна галерея»відкрилась персональна виставка творів Світлани Бринюк "Мрії NON STOP. Архів".
На виставці представлено близько ста живописних і графічних робіт з творчого доробку київської художниці. Експозиція становить своєрідну лабораторію мисткині, в якій поруч із закінченими роботами експонуватимуться підготовчі ескізи, начерки, а глядач зможе прослідкувати як авторський задум перетворюється на витвір мистецтва.
«Мрія, як янгол-охоронець, - постійний супутник людини протягом всього життя. Мета - один з проявів мрії. Вона фіксована, кінечна та досяжна. Для митця вона не є рушійною силою, це лише одиниця з архіву досягнень. Мрія ж - безкінечна, вона завжди трансформується, з кожним кроком до неї вона наповнюється все більш глибоким змістом та завжди десь за небокраєм. Митець ніколи не сплутає мрію з метою, бо вона - єдине, що надає творчості сенсу та наснаги. Якщо немає мрії - немає і життя. Ця виставка - архів моїх досліджень та здобутків на цьому шляху. Один з проявів моєї мрії здійснився. А мрія, як завжди, трансформувалась і знов манить своєю недосяжністю та спонукає йти далі. Мрії NON STOP!»
Світлана Бринюк
![Результат пошуку зображень за запитом "Світлана Бринюк"](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_unFqfhXTKwLWzitKGjtwBkeN9QH-O_bY5QwBKK5t-Jc-97V-a5t_4Ey6avYOYqMGyqP2ewoM5sxseHDRF7QfVyyn7Z4IvaSc8Kmznqlgk=s0-d)
Виставка діє 10.07 – 21.07.2019.
Режим роботи музею:
Понеділок та четвер - вихідні
Решта днів - 10.00-18.00 (каса до 17.00).
На виставці представлено близько ста живописних і графічних робіт з творчого доробку київської художниці. Експозиція становить своєрідну лабораторію мисткині, в якій поруч із закінченими роботами експонуватимуться підготовчі ескізи, начерки, а глядач зможе прослідкувати як авторський задум перетворюється на витвір мистецтва.
«Мрія, як янгол-охоронець, - постійний супутник людини протягом всього життя. Мета - один з проявів мрії. Вона фіксована, кінечна та досяжна. Для митця вона не є рушійною силою, це лише одиниця з архіву досягнень. Мрія ж - безкінечна, вона завжди трансформується, з кожним кроком до неї вона наповнюється все більш глибоким змістом та завжди десь за небокраєм. Митець ніколи не сплутає мрію з метою, бо вона - єдине, що надає творчості сенсу та наснаги. Якщо немає мрії - немає і життя. Ця виставка - архів моїх досліджень та здобутків на цьому шляху. Один з проявів моєї мрії здійснився. А мрія, як завжди, трансформувалась і знов манить своєю недосяжністю та спонукає йти далі. Мрії NON STOP!»
Світлана Бринюк
![Результат пошуку зображень за запитом "Світлана Бринюк"](https://artbrinuk.files.wordpress.com/2013/03/d0b1d180d0b8d0bdd18ed0ba-d181d0b2d0b5d182d0bbd0b0d0bdd0b0_d0b7d0bed0bbd0bed182d0bed0b9-d0bfd0bed0bbd0b4d0b5d0bdd18c_d185d0bed0bbd181.jpg?w=750&h=538)
Виставка діє 10.07 – 21.07.2019.
Режим роботи музею:
Понеділок та четвер - вихідні
Решта днів - 10.00-18.00 (каса до 17.00).
Немає коментарів:
Дописати коментар
Коментарі