субота, 13 липня 2019 р.

Виставка Світлани Бринюк "Мрії NON STOP. Архів"

10 липня в Нацiональному музеї «Київська картинна галерея»відкрилась персональна виставка творів Світлани Бринюк "Мрії NON STOP. Архів".

На виставці представлено близько ста живописних і графічних робіт з творчого доробку київської художниці. Експозиція становить своєрідну лабораторію мисткині, в якій поруч із закінченими роботами експонуватимуться підготовчі ескізи, начерки, а глядач зможе прослідкувати як авторський задум перетворюється на витвір мистецтва.

«Мрія, як янгол-охоронець, - постійний супутник людини протягом всього життя. Мета - один з проявів мрії. Вона фіксована, кінечна та досяжна. Для митця вона не є рушійною силою, це лише одиниця з архіву досягнень. Мрія ж - безкінечна, вона завжди трансформується, з кожним кроком до неї вона наповнюється все більш глибоким змістом та завжди десь за небокраєм. Митець ніколи не сплутає мрію з метою, бо вона - єдине, що надає творчості сенсу та наснаги. Якщо немає мрії - немає і життя. Ця виставка - архів моїх досліджень та здобутків на цьому шляху. Один з проявів моєї мрії здійснився. А мрія, як завжди, трансформувалась і знов манить своєю недосяжністю та спонукає йти далі. Мрії NON STOP!»
Світлана Бринюк

Результат пошуку зображень за запитом "Світлана Бринюк" 

 Результат пошуку зображень за запитом "Світлана Бринюк"
Виставка діє 10.07 – 21.07.2019.

Режим роботи музею:
Понеділок та четвер - вихідні
Решта днів - 10.00-18.00 (каса до 17.00).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі