четвер, 25 липня 2019 р.

Розвиток інноваційних екосистем: в Україні, роль та значення інтеграційних платформ

Національний медіа-центр "Територія реформ" - інформаційна платформа, місія якої давати старт інноваціям у всіх сферах розвитку України як європейської держави.
24 липня у прес-центрі медіа-платформи відбулася визначна подія, а саме круглий стіл "Розвиток інноваційних екосистем: роль та значення інтеграційних платформ за участю бізнесу, влади, науки та громадського сектору".
Захід організовано Агенцією європейських інновацій за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження». До участі приєдналося понад 50 учасників. Ключовим питанням, яке обговорювалося, пропозиції для нової парламентської коаліції та нового складу уряду щодо розвитку інноваційної політики в Україні.
Свої проекти учасникам від Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, Міжнародної торгової палати представили ГО Агенція європейських інновацій та Асоціація підприємств промислової автоматизації України, Хай-тек офіс України, бізнес-асоціації, кластери, провідні інститути НАНУ та університети.
За словами президента Агенції європейських інновацій Івана Кульчицького, за майже 20 років діяльності агенція перетворилася на центр тяжіння суб`єктів інноваційної діяльності, що дає можливість формування екосистем, де головним фактором є спільна ідея та мотивація до дій у розробці перспективних проектів.
Під час курглого столу було підписано меморандум, який підтверджує готовність до взаємодії державних структур і представників бізнесу та громадського сектору. Всі вони і є складовими екосистеми на засадах партнерства у реалізації інноваційних проектів, сприяння впровадженню стартапів не лише у межах України, а й на світовому ринку.
"Сьогодні відбулася важлива зустріч. Ми актуалізували питання відкритого доступу до інформації про винаходи з метою їх подальшого впровадження у бізнес-проекти; декларували необхідність юридичного захисту інтелектуальної власності; торкнулися проблем деяких важливих стартапів у сфері IT... Наразі ми - агенти змін, що грають роль важеля між державою і виробником продукту, що сприятиме втіленню у життя наукових розробок, інноваційних ідей, життєво необхідних Україні", - наголосив Іван Кульчицький.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі