середу, 3 липня 2019 р.

ЗАВОДИ-АВТОМАТИ

НАДІЙНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТАМ, ДЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОРЗавод-автомат 
ЗАВОД-АВТОМАТ - один з найважливіших винаходів, що гарантують надійність THERMEX. Лаконічно цю думку можна висловити так: «Людина помиляється, машини - ніколи!»

На будь-якому заводі THERMEX тихо і безлюдно. Пара інженерів періодично перевіряє покази комп'ютерів. Спочатку важко повірити, що це один з найбільш високопродуктивних заводів в світі. Кожні тридцять секунд з конвеєра сходить новий водонагрівач. З  боку здається, що всі ці механізми, агрегати, роботи і навантажувачі є єдиним симфонічним оркестром, виконуючим добре відрепетирувану п'єсу - саме так працює завод-автомат.

Постійне прагнення до надійності призвело компанію THERMEX до думки про повне виключення людського фактора з процесу виробництва і створення повністю автоматизованого ЗАВОДУ-АВТОМАТА. З цим завданням блискуче впорався підрозділ Mecanica Lorenzi, побудувавши свій перший завод в Італії.
Завод-автоматВражаючий успіх і унікальність концепції ЗАВОДУ-АВТОМАТА підштовхнуло компанію THERMEX до розвитку цієї ідеї і створення нових високотехнологічних заводів-автоматів в інших країнах. Ступінь автоматизації виробництва становить 94%. Більшість технологічних операцій на заводі відбуваються за допомогою унікальних машин, що існують в єдиному екземплярі. Такий комплексний підхід дозволяє виробляти водонагрівачів, які значно переважали найжорсткіші вимоги щодо якості та надійності.

Люди повинні винаходити і творити, але тільки автомати можуть зробити мільйони
Завод-автоматводонагрівачів бездоганної якості без єдиної помилки. В цьому і полягає концепція заводу-автомата.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі