субота, 13 липня 2019 р.

Вихід компанії «APS Holding» на ринок поганих кредитів неплатоспроможних банків в Україні

11 липня 2019 року у Посольстві Чеської Республіки в Києві відбулась прес-конференція компанії «APS Holding» з Праги, присвячена виходу компанії на ринок поганих кредитів неплатоспроможних банків в Україні.

У конференції взяли участь представники фінансових та консалтингових установ, таких як Фонд гарантування вкладів фізичних осіб України, «OTП Банк Україна»,  «ПРАВЕКС БАНК», «КПМГ», «Авістар» та більше 20 представників українських засобів масової інформації. У вступній частині виступив посол Радек Матула, який підкреслив зацікавленість чеської сторони у розвитку економічної співпраці з Україною у фінансовому секторі, відзначив чеський досвід у трансформаційному процесі в 90-х роках та привітав вихід компанії «APS Holding» разом з іншими закордонними інвесторами на українських ринок проблемних кредитів. Після цього компанію «APS Holding»  представив її регіональний директор Роберт Мачідон. Він звернув увагу на довгостроковий досвід «APS Holding» у сфері інвестицій та обслуговуванні непрацюючих кредитів. Станом на сьогодні компанія представлена у 16 країнах, зокрема у Центральній та Східній Європі – у Польщі, Угорщині, Греції, Болгарії, на Кіпрі, тощо. Упродовж своєї діяльності компанія «APS Holding» разом з іншими інвесторами придбала активи номінальною вартістю 8 млн. євро. На український ринок непрацюючих кредитів «APS Holding» вийшла у співпраці з компанією «Авістар» і зосереджується на купівлі непрацюючих кредитів та обслуговуванні кредитів. Також компанія «APS Holding» зацікавлена у інвестиційних можливостях в Україні обсягом 15 – 25 млн. евро.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб України планує у цьому році «ліквідацію кредитів» збанкрутілих банків за період 2014 – 2016 років за посередництвом системи «ProZorro»   приблизно за 150 млн. гривень.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі