понеділок, 24 червня 2019 р.

В Києві відбувся Форум розвитку малого та середнього підприємництва

22 червня вперше відбувся Форум розвитку малого та середнього підприємництва.

Організатори, Школа малого і середнього підприємництва та Київський Міжнародний Економічний Форум, мають досвід та експертизу щоденної праці із тисячами підприємців, які завдяки вчасному використанню знань про сучасні тренди та інструменти досягають закономірних успіхів в особистому розвитку та у розвитку свого діла.

Мета Форуму - зібрати представників малого та середнього бізнесу України, які створюють власну продукцію та сервіси та працюють на внутрішній або на зовнішній ринок і позиціонують себе як українські компанії, щоб обговорити тренди розвитку підприємництва, свіжі підприємницькі кейси, поділитися знаннями про сучасні та дієві бізнес-інструменти у сфері маркетингу, масштабування бізнесу та інвестицій.

У блоці “Маркетинг” були обговорені нові засоби та канали просування продуктів та сервісів, як стати успішними на ринку не-IT-компаніям.

У блоці, присвяченому розвитку та масштабуванню бізнесу, компанії, які вже почуваються впевнено на ринку і потребують зростання, змогли знайти на основі живих прикладів нові інсайти, як збільшити розмір компанії та команди, як систематизувати бізнес та посилити його позиції у нових масштабах.

Інвестиційний блок програми Форуму включав дискусію великих банків, стратегічних інвесторів та представників великого бізнесу.

На учасників форуму чекала насичена освітня програма, ексклюзивні тези від бізнес-китів, численний нетворкінг з діючими та майбутніми партнерами зі всієї України.Понад тисячу підприємців під час форуму отримали найважливіший ресурс – знання. Ми обговорювали нові маркетингові підходи, способи отримати фінансування та правила побудови успішної команди. Ми також шукали і знаходили нових партнерів та інвестиції.
Зібрали для вас топ-10 думок, що пролунали під час форуму:
🔷Якщо ви плануєте розширення на міжнародному рівні, головне завдання – не втратити компанію в процесі. Компанія повинна підходити до розширення якомога більш стабільною. Rick Rasmussen, Каліфорнійськй університет в Берклі.
🔷Перед повноцінним виходом на новий ринок запускайте пілотні проекти, аби протестувати аудиторію і конкурентів. Пілоти можуть тривати від кількох місяців до кількох років.
Аліна Адамс, засновниця та СЕО компанії Artveoli, Inc. викладачка в Northeastern University.
🔷Починається час андердогів. Їх ще не видно, але вони вже потроху завойовують ринок. Найпотужніші гравці бояться дівчат в Instagram, адже вони можуть з нуля зробити бізнес і забрати долю бізнесу у великих компаній.
Vlad Nozdrachev, засновник компанії Суперлюди
🔷Важливо постійно контактувати з клієнтами після покупки. Так ви дізнаєтесь їх думки про ваші продукт чи послугу вже в процесі користування, і зможете використати цю інформацію для покращення.
Kateryna Vozianova, засновниця бренду Indposhiv Bespoke House
🔷В Україні хворобливе ставлення до помилок: їх бояться і про них не говорять. У Кремнієвій долині, якщо ви не провалили жодного стартапу, ви не отримаєте фінансування. Бо помилки – це досвід.
Constantine Yevtushenko, CEO UNIT.Holdings.
🔷Варто інвестувати у продукти харчування, але якісні. Також у сферу охорони здоров’я, зелену енергетику, ІТ, штучний інтелект, великі дані. Але найперше, у що треба інвестувати – у себе, свої знання, свій досвід, репутацію.
Василь Хмельницький, засновник інвестиційної групи UFuture
🔷Тіньова економіка губить країну. Пол Самуельсон, американський економіст, казав, що якщо в країні 25 відсотків економіки в тіні, то вона не контрольована. У країнах Латинської Америки наразі цей показник – 30-33 відсотки. В Україні – це 50 відсотків.
Виталий Антонов, засновник OKKO Group, президент «Концерн Галнафтогаз»
🔷У Кремнієвій долині конкуренція дуже висока, потрібно боротись за користувача. Перемагають ті, хто розуміє проблему користувача, яку вирішує їх продукт чи послуга.
Nataliya Mykolska, дослідниця Ukrainian Emerging Leaders Program, Університет Стефорду
🔷Якщо ви не сплачуєте податки, це дуже недалекоглядна стратегія. В короткостроковій перспективі маржа буде більша, але вам буде значно важче отримати фінансування.
Сергей Васьков, керівний партнер в ЭСКА Капитал
🔷Важливо фокусуватись на тому, що ви робите добре. Краще потужно розвинути один напрям, ніж кілька, але посередньо.
Алексей Кравец (Kravets Oleksii), засновник мережі магазинів МОРЕ ПИВА


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі