субота, 11 травня 2019 р.

У Києві пройшов Форум з безпеки на транспорті

У Києві пройшов Форум з безпеки на транспорті. Окрім безпекових питань, учасники Форуму порушували і питання розвитку транспортної галузі. Адже розвиток та безпечність автомобільного транспорту є стратегічним напрямом державної економічної політики України, оскільки функціонування цієї галузі є необхідною передумовою забезпечення належного рівня життя населення та економічного зростання держави.
Головний спеціаліст відділу ліцензування Департаменту надання адміністративних послуг на наземному транспорті Наталія Будчик розповіла про удосконалення допуску до ринку автомобільних перевізників та використання системи "Електронний кабінет перевізника".
Укртрансбезпека розробила проект постанови КМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезень пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», яким передбачено наявність пристроїв обмеження швидкості, обов’язковість ременів безпеки у транспортних засобах, що використовуються для перевезень пасажирів, впровадження ліцензування перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів, врегулювано питання, в частині розширення кваліфікації медичних працівників, які мають право проводити медичні огляди та інше.
До впровадження електронних адміністративних послуг долучилася також Уктрансбезпека. З серпня 2018 року стало можливим подавати документи на отримання ліцензії чи вносити зміни до діючих ліцензій в електронній формі через систему «Електронний кабінет перевізника».
Серед усього Система також дозволяє авторизованим та не авторизованим користувачам (перевізникам, пасажирам, журналіста та ін.) здійснювати пошук про наявність ліцензії за транспортним засобом.
За допомогою інформації в ЕКП, пасажири самі обирають тепер, їхати ліцензованим транспортом чи ні.
В рамках 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк підписав Угоду про співпрацю та взаємодію з директором ВП КМФ ДП Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ Юрієм Чорним Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі