субота, 20 квітня 2019 р.

GEFCO Україна демонструє стабільне зростання із фокусом на нові ринки та інновації

18 квiтня вiдбулась зустрiч керiвництва компанii GEFCO Україна з журналiстами. Група GEFCO, яка є глобальним гравцем в області промислової логістики та європейським лідером у сфері автомобільної логістики, повідомляє про позитивні результати 2017 та 2018 років та засвідчує розширення діяльності стабільним і успішним зростанням товарообігу на українському ринку протягом цього періоду на 37%, яке супроводжувалося динамічним розвитком й впровадженням інновацiй  GEFCO Україна демонструє стабільне зростання із фокусом на нові ринки та інновації ій у цей період.

Стійке зростання за рахунок реорганізації, диверсифікації бізнесу та інтегрованої логістики
 

GEFCO Україна демонструє стабільне зростання із фокусом на нові ринки та інновації

За 11 років компаніяGEFCO Україна демонструє стабільне зростання із фокусом
на нові ринки та інновації
GEFCO Україна увійшла до рейтингу ТОП 5 провідних міжнародних постачальників 3 PL логістичних послуг на українському ринку логістики та збільшила портфель своїх клієнтів за рахунок диверсифікації бізнесу й системного розширення своїх послуг у сфері інтегрованих рішень для ланцюгів постачання провідних міжнародних та українських компаній. Завдяки успішній бізнес-стратегії, GEFCO Україна зберігає позитивну динаміку зростання товарообігу на 37% протягом останніх двох років.

Не менш важливим вектором розвитку є внутрішня регіональна реорганізація та можливості професійного зросту співробітників. Такі структурні рішення призвели до зміни підпорядкування, коли Україна перейшла із регіону 1520 до регіону CEBAME (Центральна Європа, Балкани, Близький Схід, Західна Європа), де у кластері Польща–Україна має єдину стратегію розвитку логістичної галузі. Внутрішні зміни надали команді України нового лідера -  Ірину Новікову, новопризначеного
Украъна Генерального директора GEFCO Україна.

«Економічний розвиток країни є чітким показником для диверсифікації бізнесу, тому за останні два роки до клієнтського портфоліо додалися компанії з найбільш динамічних сфер економіки: агробізнес, фармацевтика, відновлювальна енергетика.   Наша міжнародна експертиза у логістиці автомобільної індустрії допомагає застосувати цей досвід до будь-яких індустрій. У першу чергу ми створюємо рішення для ринкових сегментів в Україні, де наш досвід досягає максимального ефекту та створює найбільшу додаткову вартість для наших клієнтів», - сказала Ірина Новікова, Генеральній директор GEFCO Україна.   

В 2018 році позитивну динаміку росту продажів нових автомобілів на 5,6% демонструє автомобільна промисловість, де вже історично GEFCO Україна надає експертизу інтегрованих логістичних рішень - як у транспортуванні готових автомобілів, так і у постачаннях запасних частин та комплектуючих. Активне зростання зафіксоване у сегменті вживаних автомобілів, де група GEFCO упевнено стає одним із ключових провайдерів, здатним керувати всією логістикою і надавати додаткові комерційні послуги за рахунок власних ресурсів.

Фокус на інновації

GEFCO Україна однією із перших у групі розробила логістичні потоки автомобілів та запасних частин бренду OPEL та інтегрувала їх до вже існуючих потоків концерну PSA на український ринок на початку 2019 року.  GEFCO Україна демонструє стабільне зростання із фокусом
на нові ринки та інновації

До кінця року планується запуск в Україні IT рішення для дилерів автомобільних брендів Peugeot, Citroen та Opel. Це спеціалізований мобільний додаток для водіїв, який відслідковує у реальному часі рух транспортування автомобіля від майданчика збору, де завантажується транспортний засіб (POC - Proof Of Collection), - до кінцевої точки доправлення та підтвердження вивантаження транспортного засобу (POD - Proof Of Delivery), з функціями  доданих документів на вантаж, підписом одержувача та резервуванням.

GEFCO Україна активно впроваджує нові рішення у швидко зростаючому сегменті термінових постачань (Time Critical Solutions - TCS), пропонуючи індивідуальні рішення для клієнтів, які потребують доправлення вантажів у чітко зазначений термін - коли швидкість та ефективність мають ключове значення.

ПРО ГРУПУ GEFCO
Компанія GEFCO є Європейським лідером у галузі автомобільної логістики, а також входить до ТОП-10 світових партнерів у сфері мультимодальних рішень для ланцюгів постачань. Завдяки 70-річний експертизі та команді із 13 000 співробітників, GEFCO розробляє інноваційні та гнучкі рішення для найскладніших задач у сфері ланцюгів постачань в усіх галузях промисловості. Завдяки присутності у 47 країнах, маючи потужну глобальну мережу партнерів, GEFCO обслуговує 300 напрямків по всьому світу. Обіг групи за 2017 рік склав 4,4 млрд євро.
www.gefco.net

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі