субота, 20 квітня 2019 р.

Сир та вино: весняний формат. У Києві знову відбудеться 12-й Kyiv Food and Wine Festival

Весна цього року починаєтсья рано, і 12-й Kyiv Food and Wine Festival чекає гостей вже зовсім скоро, наприкінці квітня. Весняний фестиваль сира та вина відбудеться на київському ВДНГ 20-21 квітня. За традицією, на вас чекають великий та різноманітний винний та сирний маркет і не менш масштабний фудкорт.

Символ фестивалюКоркмен, «людина-корок», милий та кумедний герой, якого спеціально для Kyiv Food and Wine створила креативна агенція MullenLowe Adventa. Ідея крафтовості та щоденної кропіткої праці виноробів та сироварів надихнула команду агенції на створення “крафтового” персонажа Коркмена. Герой та розповідь про його фестивальні пригоди відтворені за допомогою матеріалів, що мають безпосереднє відношення до теми фестивалю: крафтовий папір, винний корок та шматочки сиру.
Цього разу поціновувачів вин напевно вразить винний маркет: на ньому будуть представлені більш ніж 40 виноробень із України, Молдови, Грузії, Азарбайджану, Арменії, а також декілька компаній-імпортерів із винами Європи та Нового Світу (Нова Зеландія, Аргентина). Окрема секція винного маркету буде присвячена малим та сімейним виноробам з України, серед яких буде декілька нових імен. Гості фестивалю зможуть продегустувати багато вин – від перлин українського виноробства до італійського просекко.

Поціновувачам ігристих вин ми знову надаємо можливість отримати цікавий досвід у Школі сабража. Професійний сомельє-сабражист навчить вас відкорковувати пляшку ігристого у традиційний гусарський спосіб – за допомогою гострого довгого ножа, що нагадує шаблю. Інформація про Школу сабража у події фестивалю у Facebook: https://www.facebook.com/events/343220579711705/
 

Для тих, хто полюбляє устриці та змагання, 20 квітня ми проведемо Устричний Баттл, що набуває все більше популярності з кожним фестивалем: https://www.facebook.com/events/428343824588448/


21 квітня на фестивалі також відбудеться довгоочікуваний винний забіг Kyiv Wine Run. Трасу “винного марафону” завдовжки у 5 км прокладено живописною територією ВДНГ. На маршруті учасники забігу зможуть зупинитись для “дозаправки” на wine-поінтах від партнерів фестивалю. А, щоб бігти було цікавіше, марафонці вбираються у чудернацькі костюми: у нас уже бігли краби, динозаври, медсестри та інші персонажі. Окрім переможців забігу, призи отримають також володарі найбільш креативних костюмів. Більше інформації про Kyiv Wine Run тут: https://www.facebook.com/events/327220781263499/


Авторитетні сомельє та винні експерти готуються розповісти всім охочим про поєднання вин та сирів у Школі вина, що працюватиме під час фестивалю. Всі гості фестивалю мають модливіть потрапити на лекції та дегустації у Школі вина безкоштовно. Програму виступів та інформацію про спікерів найближчим часом буде опубліковано на сторінці фестивалю.


Гості 12-го Kyiv Food and Wine також матимуть змогу долучитись до прекрасного: у рамках фестивалю працюватиме арт-експозиція за мотивами робіт відомої української мисткині Марії Примаченко, яку організовано фондом Prima Maria за участі бренду Inkerman. На експозиції будуть представлені репродукції творів Марії Примаченко та яскраві скульптури, створені за мотивами її полотен.


Напередодні фестивалю у Києві буде проведено черговий конкурс Uwines Awards. У форматі “сліпої” дегустації представники експертного та аматорського жюрі оберуть переможців серед тихих та ігристих сухих вин від українських виробників. У конкурсі візьмуть участь як великі виноробні компанії, так і сімейні та бутикові виноробні. Нагородження переможців відбудеться безпосередньо на фестивалі.

Cлідкуйте за новинами фестивалю тут:

Вартість квитків 100 грн. – передпродаж, 150 грн. – у касах на вході (разом із квитком кожен гість отримає наш фірмовий дегустаційний бокал). Квитки можна придбати на сервісі Karabas:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі