неділя, 17 березня 2019 р.

2-Й СУДОВИЙ ФОРУМ АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

Сесія 1 присвячена останнім змінам що відбулися в системі правосуддя та оцінці нової філософії правосуддя в дії. Своїм баченням та оцінкою змін поділились:
⚫️ Олег Ткачук, Голова Ради, суддя Великої Плати Верховного Суду, д.ю.н., доцент
⚫️ Дмитро Луспеник, Секретар Пленуму Верховного Суду, к.ю.н., доцент, заслужений юрист України
⚫️ Олена Кібенко, суддя Великої палати Верховного Суду, д.ю.н., професор
⚫️ Олександра Яновська, суддя Великої Палати Верховного Суду, д.ю.н, професор
⚫️ Георгій Логвинський, народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань права людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Голова міжфракційного депутатського об'єднання "Адвокація України"
⚫️ Олександр Шкелебей, керуючий партнер ESQUIRES, адвокат

Гостів зустрічають одразу у 3-х залах - Сесія 2 щодо процесуальних новел, Бутік-конференція з питань банкротства та Бутік-конференція з міжнародного арбітражу. Говорили про практику, проблемні аспекти та шляхи їх вирішення.
Процесуальне право змінюється набагато частіше матеріального, а тому «тримати руку на пульсі» вкрай важливо. На Сесії 2 обговорювали питання доказування, примирення сторін, дискутуємо про новели в оскарженні та ділимося досвідом перших кроків з системою електронного суду.
Спікери:
⚫️Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS
⚫️Катерина Дробязко, адвокат AMBER Law company
⚫️Олександр Воронюк, радник TOTUM
⚫️Василь Крат, суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду, к.ю.н., доцент
⚫️Микита Задорожний, адвокат ID Legal Group
⚫️Оксана Літвінова, радник генерального директора ДП "Інформаційні судові системи"

💼Експерти судівського ложе:
⚫️Оксана Епель, суддя-радник Шостого апеляцийного адміністративного суду, к.ю.н.
⚫️Олеся Дупляк, суддя Господарського суду міста Києва, к.ю.н.
⚫️Юлія Бездоля, суддя Господарського суду Одеської області
Бутік-конференція «Міжнародний арбітраж» зібрала провідних адвокатів країни для обговорення останніх процесуальних змін. Не оминули учасники й питання практичних проблем визнання та виконання рішень арбітражу.
Наслідки скарги до Європейського суду з прав людини та значення практики останнього, процесуальні диверсії, етика адвокатів та суддів, а також відповідальність у сфері правосуддя — про це говорили на Сесії 3 «Проесуальне переозброєння»
Сімейні спори тема актуальна, але такої активності навіть не очікували. Бутік-конференція «Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху» зібрала понад сотню правників. Жваве обговорення, влучні запитання, та цікава дискусія.
Чи не найдовше обговорення на всьому ІІ Судовому форумі ААУ було в Бутік-конференції «Екологічні спори: здоров'я громадян vs інтереси бізнесу». Конструктивний діалог, практичні поради для колег, а також корисні «лайфхаки» щодо судових процедур.
Яскравий фінал — саме такою була остання  сесія Судового форуму ААУ — Дискусійний клуб «Монополія на майбутнє — адвокатура у вирі судово-правових реформ». Дивлячись на те, наскільки запальна дискусія була на сцені, схоже що все вийшло навіть краще, ніж ми планували.Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі