вівторок, 26 лютого 2019 р.

У Києві підбили підсумки 7-го Київського Безпекового Форуму для молоді


Завершив роботу 7-ий Київський Безпековий Форум для молоді, організований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

Близько 100 молодих лідерів з усіх регіонів України, а також з Грузії, Німеччини та Польщі обговорили проблеми і виклики, які стоять перед міжнародними організаціями (ЄС, НАТО, ОБСЄ, ООН, РЄ). Тема цьогорічного Форуму: «Міжнародні організації на роздоріжжі між класицизмом і модернізмом. Альтернативне бачення».

У межах програми перед учасниками виступили Прем’єр-міністр України (2014-2016) та Засновник Фонду «Відкрий Україну» Арсеній ЯЦЕНЮК, міністр молоді та спорту України Ігор ЖДАНОВ, заступник директора Центру інформації і документації НАТО в Україні Вікторія ЦІЄМІНІТЕ, представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Пабло МАТЕУ, письменник та телеведучий Віталій ПОРТНІКОВ та інші.

Протягом двох днів, 21-22 лютого, учасники працювали в окремих групах над визначенням альтернативного погляду щодо діяльності класичних міжнародних організацій. Наприкінці другого дня Форуму групи презентували свої проекти та були відзначені сертифікатами участі у 7-му Київському Безпековому Форумі для молоді.

Переглянути запис трансляції можна за посиланням – http://ksf.openukraine.org/ua/news/1553-internet-translyacija-7-go-kijivsykogo-bezpekovogo-forumu-dlya-molodi.

ПАРТНЕРИ ФОРУМУ:

Центр інформації та документації НАТО в Україні (ЦІДН) заснований у травні 1997 року, напередодні підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО, що є основоположним документом, який регулює відносини між НАТО і Україною. ЦІДН є частиною Відділу громадської дипломатії НАТО і був першим відкритим для громадськості інформаційним офісом, який Північноатлантичний альянс заснував на території країни-партнера. Більше про центр можна дізнатися за посиланням http://www.nato.int/cps/uk/natolive/topics_64610.htm.

Фонд імені Фрідріха Еберта є найстарішим політичним фондом Німеччини, що володіє багатими соціал-демократичними традиціями зі дня свого заснування в 1925 році. Фонд був заснований як політичний заповіт Фрідріха Еберта, першого президента Німеччини, що був обраний демократичним шляхом, та іменем якого був названий Фонд. Ключовою діяльністю політичного Фонду є втілення в життя основоположних ідеалів та цінностей соціал-демократії: свободи, справедливості, солідарності. Детальніше про діяльність Фонду в Україні – http://fes.kiev.ua/n/cms/13/.

Організатор Форуму: Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» – міжнародний благодійний фонд, заснований у липні 2007-го року з ініціативи Арсенія Яценюка та Збіґнева Джимали для зміцнення та розвитку авторитету України у світі. Основні завдання Фонду – піднесення міжнародного авторитету та популяризація України за кордоном а також сприяння розвиткові міжнародної співпраці з Україною та публічної дипломатії.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Київський Безпековий Форум для молоді – платформа для обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України. Мета форуму – посилення ролі нового покоління експертів, покращення їх вміння брати участь у процесі політичного аналізу та розвитку.

Леонід Коваленко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі