четвер, 31 січня 2019 р.

Церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року»

29 січня у Києві відбулася Церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року» за участі Асоціації міст України, представників громад та муніципалітетів, донорської та експертної спільнот, центральних та регіональних органів влади.

У врученні нагород візьме участь Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

«Кришталь року» - це перша в Україні нагорода за бюджетну прозорість, яка одночасно показує стан речей в бюджетній сфері та слугує дороговказом, до яких показників і практик прозорості бюджетного процесу слід прямувати. Нагорода відзначає найкращі міста та громади, які пройшли оцінювання за спеціальною методологією, розробленою і визнаною консорціумом міжнародних та українських організацій, які працюють над підвищенням якості урядування і фінансового управління. Всього номінантів було оцінено за 34 критеріями.

Номінантами премії стали дев’ять міст (Вінниця, Дрогобич, Краматорськ, Хмільник, Чернівці, Суми, Дніпро, Луцьк, Миколаїв) та 11 ОТГ (Апостолівська, Баштанська, Більшівцівська, Маловисківська, Новоолександрівська, Заводська, Іванівська, Слобожанська, Шумська, Мереф'янська та Скалатська).

Премія «Кришталь року» та оцінка бюджетної прозорості 2018 року – це партнерська робота Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через консорціум виконавців програми USAID DOBRE, Представництва Європейського Союзу, проекту Уряду Канади «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), Фонду Східна Європа, Міжнародного фонду «Відродження», громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!», а також інших міжнародних організацій і їхніх партнерів. Індекс прозорості місцевих бюджетів та методологія його оцінки розроблено Фондом Східна Європа спільно з Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» у співпраці з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі