середа, 16 січня 2019 р.

На пошану музею, з любов'ю до міста


  

"На пошану музею, з любов'ю до міста". Таку назву має виставка, що вчора відкрилась в Музеї історії міста Києва. Музей історії міста Києва володіє унікальною колекцією мистецьких творів, присвячених Києву і киянам. За полотнами, скульптурами, гравюрами найславетніших українських художників можна простежити, як змінювалося місто, еволюціонувало мистецьке бачення урбаністичного середовища, які художні образи породжувала столиця упродовж ХХ сторіччя. А яким митці бачать сьогоднішній Київ можна дізнатися на виставці "На пошану музею, з любов'ю до міста".
У третьому тисячолітті темп життя зріс неймовірно, Київ міняється надзвичайно швидко, надходження до музейної колекції не встигають ці зміни фіксувати. Щоб зберегти для майбутнього цілісний мистецький погляд на мінливість міського життя, учасники виставки дарують Музею історії міста Києва по одному своєму твору – на честь недавно відсвяткованого 40-річчя від заснування музею і з любов’ю до рідного міста.
За кількадесят років ці твори дістануть з музейних сховищ, щоб відчути Київ 2010-х років і зрозуміти нас сьогоднішніх.
Участь у проекті беруть: Гліб Вишеславський, Ivan Grigoryev, Olesya Dzhuraeva, Anna Dukhovychna, Світлана Карунська, Kateryna Kosianenko, Viacheslav Snisarenko (slavasnisa), Larysa Pisha, Svetlana Fesenko

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі