середу, 26 грудня 2018 р.

В Києві відбулось засідання об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців


У Києві відбулося засідання правління Українського союзу промисловців і підприємців та засідання об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців.
 
На урочистому зібранні представники Української спілки промисловців та підприємців, ТПП України, Федерації роботодавців України та Ради підприємців при КМУ підбили підсумки діяльності та поділилися планами на наступний рік.
 Зроблено було чимало. Зокрема, підтримано Закони «Купуй українське, плати українцям!», яким запроваджується вітчизняно-орієнтована модель державних закупівель, що дозволяє врахувати критерій місцевої складової; «Маски-шоу стоп 2» і «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального судочинства та інших осіб правоохоронними органами при провадженні досудового розслідування». Стосовно проекту Закону про здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції було проведено роботу з узгодження дій експертів трьох бізнес-асоціацій, які підготували зауваження та пропозиції до цих законів, і  підготовлено спільне звернення  ТПП України, УСПП, ФРУ. Вироблено спільну позицію відносно положень проекту Закону України «Про національне бюро фінансової безпеки України». Активно впроваджуються спільні заходи на підтримку бізнесу: йде розбудова двох інституцій громадянського суспільства по Угоді про асоціацію Україна-ЄС. Підтримано діяльність Ради бізнес-омбудсмена та проект доброчесності і комплаєнс UNIC. Учасники зустрічі відзначили важливість консолідації зусиль бізнес-об’єднань і ДРС України в рамках закінчення мораторію  на перевірки.

Це лише невелика частина здійсненого спільними зусиллями для сприяння розвитку бізнесу та економіки країни в цілому. Попереду – нові проекти, ініціативи та  заходи. Саме про них і йшлося в колі колег та однодумців.

У виступах учасників зібрання наголошувалося на необхідності більш тісної ділової взаємодії урядових структур та об’єднань промисловців, роботодавців, особливо при опрацюванні стратегічних програм розвитку промислового комплексу, антикризових заходів.

Підкреслювалася важливість підвищення ефективності роботи Національного комітету з промислового розвитку, врахування пропозицій ділової спільноти, у тому числі будівельників,  викладених у прийнятому з’їздом УСПП документі «Платформа економічного патріотизму».    

Про ці та інші проблеми економічного розвитку йшлося, зокрема, у виступах голови ради Федерації роботодавців України Д.М.Олійника, голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів Л.П.Козаченка, президента ТПП України Г.Д.Чижикова, а також керівників ряду промислових об’єднань та громадських організацій.

Підбив підсумки роботи засідання об’єднань промисловців, підприємців і роботодавців президент УСПП А.К.Кінах. Він побажав діловій спільноті України  творчої енергії та наснаги на виконання  планів  розвитку у наступному 2019 році.


Олександр Петров

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі