понеділок, 26 листопада 2018 р.

IV EE Real Estate Forum & Project Awards 2018

26 листопада в Києві відбувся IV Eastern Europe Real Estate Forum & Project Awards 2018

Перший блок форуму був присвячений інвестиційної привабливості регіону.

У цьому блоці виступили:
Tatiana Korotka, тема її виступу: "Рада бізнес-омбудсмена. Адвокат бізнесу перед державними органами." Розглянули аналітику звернень сегмента з поквартальною динамікою (кількість, типи звернень, частота)
Natalia Zaderey розповіла про роботу центробанку в сфері житлової та комерційної нерухомості. Наталя розповіла ще про те, що всі дані по ринку нерухомості в стислому вигляді Національний банк України подає в розділі "Звітів про фінансову стабільність".
Olena Dmitriieva - про поточний стан і перспективи іпотечного кредитування в Україні.
Юрій Хапко розібрав нові вимоги до розробки містобудівної документації, а також зміни фіксальной навантаження землекористувачам і корпоративного законодавства. Поговорили про нововведення в законопроектах України.
Олена Шуляк - керівник сектора "Будівництво", BRDO, розповіла про пряму залежність будівельної галузі від держави. Пояснила, різницю між розподільним і параметричних нормуванням. Розповіла про ситуацію галузі нерухомості України, в контексті показників європейського ринку.
Алексей Чернишов вважає що, Україна-це країна з гострим дефіцитом капіталу. Потрібно повертати довіру до держави і до економіки. Інвестиційно-привабливі проекти - є, але капіталу - немає.
Nick Cotton керуючий директор, CUSHMAN & WAKEFIELD Україна також поділився думкою про інвестиції в ринок нерухомості Східного регіону і України.

В другому блоці EE Real Estate Forum and Project Awards 2018 обговорювали юридичні та економічні аспекти розвитку ринку нерухомості регіону і ділилися успішними міжнародними практиками.

Серед спікерів:
Natalia Kochergina розповіла про динаміку залучення іноземних інвестицій, тенденції розвитку сектора та про основні правові моделях для інвестування.
Наталя стверджує, що інвестиційна привабливість України зростає. Не тільки через лібералізації регулювання, а й через економічні чинники.
Lika Kardava - про ринок нерухомості в Грузії, а також причини інвестування в нерухомість країни.
Vitalii Melnyk - про тенденції лідируючих на європейському ринку.
Іріна Скороходова поділилася досвідом продажу інвестиційних портфелів. Розповіла про ключові критерії для вигідного інвестування.
Andrey Artyushenko - про клімат галузі в Казахстані. Є можливості отримати у держави інвестиційні преференції у вигляді повернення капітальний інвестицій (до 30%) або звільнення від митних зборів при ввезенні обладнання.
Нещодавно був створений Міжнародний Фінансовий Центр "Астана", який дозволяє регулювати взаємовідносини сторін англійським правом. Там же діють новостворені суд МФЦ Астана і міжнародний арбітражний центр, суддями і арбітрами в яких виступають англійські баристери і соліситори.
Привабливими сегментами є альтернативна енергетика, інфраструктурне будівництво, видобуток корисних копалин і інші.

У третьому блоці говорили про те, як урбанізм впливає на забудову, як помінялися погляди і переваги споживачів.

Andrey Mima розповів про урбанізацію та діджіталізаціі, які в своїй роботі використовує ЛУН.
Андрей Вавриш розповів, що девелопмент буде розвиватися в напрямку максимального наближення до потреб людини. Гнучкість і придатність для багатьох функцій буде критичною умовою стійкості експлуатації, а поняття комфортне місто відійде від «благоустрою» та «прикрашення» до якісної архітектурної ідеї і вихолощений стилю, простоти, змісту.
Vitalii Boiko - про те, чи залежить споживчий смак від демографії ринку. Як змінюються формати нерухомості на ринках, що розвиваються і на скільки швидко впроваджуються глобальні тенденції в таких пострадянських країнах як Україна і Казахстан.
Аріе Шварц, партнер і головний виконавчий директор, Seven Hills International Development. Розповів про те, як проект Park Avenue втримав ціну вище ринкової. А також про те, які майданчики під будівництво нового комплексу в Києві розглядаються зараз.Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі