понеділок, 19 листопада 2018 р.

29 листопада в київському МВЦ відбудеться прем'єра нового шоу Макса Барських «Сім»

Багатотисячна аудиторія буде залучена в перше ексклюзивне прослуховування альбому, реліз якого відбудеться через два місяці після прем'єри на сцені. Як і весь lp «Сім», що увібрав в себе риси танцювального сентименталізму, нове шоу Барських присвячено естетиці 80-х.

«Я зібрав пережиті мною історії і додав до них сінті-поп, дип-хаус і присмак 80-х, так як, на мою думку, в музиці того часу було багато почуттів і романтики. Я хочу поділитися своїми піснями з першими слухачами прямо на концерті, хочу відчути їх щиру хвилю сприйняття «тут і зараз». Ми будемо танцювати, співати і відчувати разом. Це шоу - справжнє свято», - розповідає Макс Барських.

 Весь концепт концерту задуманий як мультиекранна танцювальна дія з елементами імерсивного театру, в якому буде залучений і сам глядач.

«Цього разу всі наші зусилля, крім традиційного надсвітлового і аудіовізуального рішення, будуть спрямовані на максимальну близькість Макса з його глядачем. Ми хочемо, щоб кожна емоція артиста була видна кожній людині, що прийшла на концерт. Оскільки МВЦ вміщує набагато більше людей, ніж Палац спорту, ми довго вирішували, як досягти поставленого завдання і в підсумку розробили мультікамерну трансляцію під час концерту », - ділиться своїми ідеями режисер шоу Алан Бадоєв. Крім нових пісень зі сцени також прозвучать головні хіти артиста в авторському прочитанні хореографа-постановника Руслана Махова.

Вероніка Приходько

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі