понеділок, 8 жовтня 2018 р.

Проект Ніни Денисової "Нічого"

3 жовтня відбулось відкриття проекту Ніни Денисової "Нічого"  в арт-центрі Павла Гудімова Я Галерея, за адресою вул. Хорива, 49Б.

“Нічого” - перша персональна виставка мисткині в стінах арт-центру Павла Гудімова Я Галерея, хоча плідна співпраця розпочалася давно. Ніна Денисова - дружина й натхненниця Миколи Малишка з яким арт-центр співпрацює більше 10 років

Нічого
– Ну що ти робиш, малюєш?
– Та нічого, малюю…
Розібратись впритул неможливо, гублюсь.
– на відстані видніше.
Оте – нічого – рятівне у океані слів про себе, про світ, про малярство.
Малюю, уникаючи описовості.
Маленька крапочка так багато промовляє до мене.
– Намалювала.
– Дивлюся.
– нічого собі.

“Нічого” - це живописні твори, в яких знаходять своє відображення художні рефлексії, життєстверджуюча позиція й ставлення до малярства як способу власної “втечі” загалом:
“Завжди не перестаю дивуватися малярству, яке фантастичне і просте, ніби казка. Вона створена заради того, щоб увійти, осягнути незбагнений світ. За найпростішими засобами — лінією, кольором, маленькою крапочкою бачу заворожуючу таїну світу. Тому вдячна долі, яка дала можливість малювати, бо малярство це те, що більше знає за митця ! Малювання - це та самотність, яка дає можливість мовити, це вихід із замкненого у собі буття у безмежну відкритість, яка з’єднує мене зі світом”, - Ніна Денисова.

Ніна Денисова - народилася у 1942 році у Златоусті, у 1961 році закінчила Дніпропетровське художнє училище. Займається живописом і графікою, книжковою ілюстрацією та дизайном.

Виставка триватиме до 29 жовтня.
Вхід вільний.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі