четвер, 20 вересня 2018 р.

Lufthansa Group провела прес-конференцію про розвиток в Україні

 

Як повідомив mandria.ua до Києва навідався віце-президент з продажу Lufthansa Group в Європі, на Близькому Сході та в Африці Штефан Кройцпайнтнер. Разом з колегою генеральним директором Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та Туркменістані Рене Койнзаком він провів прес-конференцію, на якій поділився планами розвитку групи авіакомпаній в Україні.

Новиною прозвучало відкриття авіакомпанією Brussels Airlines маршрутів між Києвом та Брюсселем. «Перший рейс відбудеться 17 жовтня.  Заплановано 4 рейси на тиждень. Так як авіакомпанія має зручні перельоти до Африки, це створює додаткові можливості для українців», — відзначив Рене Койнзак.

До речі, квитки вже доступні на сайті Brussels Airlines: найдешевший квиток на рейс з Брюсселя до Києва коштує 38,86 євро.
 
Керівники авіахолдингу розповіли про розвиток компанії в Україні. Спостерігається значний ріст пасажиропотоку між Україною, Європою (+26%) та іншими напрямками.

Наразі Lufthansa Group виконує 20 щотижевих рейсів з Києва до Франкфурта; 2 щоденні рейси Київ-Мюнхен та 7 рейсів на тиждень Львів — Мюнхен.  Austrian Airlines щодня щодня літає між Дніпром і Віднем, виконує 11 рейсів на тиждень Львів — Відень. Має 13 рейсів між Києвом та Віднем, а також 11 рейсів в тиждень між Одесою і Віднем. Swiss Airlines виконують 4 рейси на тиждень з Києва до Цюриха.

Lufthansa Group  має сервісний центр у Львові, і додає у ньому 155 вакансій. Центр «говорить» на 17 мовах і забезпечує роботу відділів у багатьох країнах світу.

Нагадаємо, що групі Lufthansa у сфері пасажирських авіаперевезень, окрім однойменного перевізника належать Austrian Airlines, Swiss Airlines, Eurowings (зокрема Germanwings) і Brussels Airlines, а також частка в турецькій SunExpress. Також  до групи входять логістичні, технічні та обслуговуючі компанії. Штат компанії налічує близько  130 тис. людей.

Рейси Lufthansa Group обслуговують 343 напрямки у 103 країнах.

В Україні Lufthansa Group здійснює рейси зі Львова, Києва, Дніпра та Одеси.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі