пʼятниця, 14 вересня 2018 р.

ТМ «Щедрий ДАР» презентувала першу в Україні вітамінізовану олію

Компанія Kernel 13 вересня в УНІАН презентувала оновлену та ще кориснішу версію олії ТМ «Щедрий дар» (0,75 л), яка крім природного вмісту вітаміну Е додатково збагачена вітамінами А та D. Це стало можливим завдяки впровадженню сучасної технології фортифікації - цілеспрямованого насичення продукту корисними елементами. Компанія Kernel першою започаткувала в Україні таку технологію.

Презентація ексклюзивної партії вітамінізованої олії ТМ «Щедрий Дар» відбулася 23 серпня на Сорочинському Ярмарку. А вже у вересні новий продукт з’явиться в торгових мережах по всій Україні.
Наразі кожна третя людина у світі не отримує достатньої кількості вітамінів і мікроелементів, що безперечно погіршує стан здоров'я людей і робить їх вразливими до різноманітних хвороб.
У світі існує великий попит на фортифіковану продукцію. У понад 30 розвинених країнах на державному рівні діють спеціальні програми щодо обов'язкового збагачення мікроелементами олії, що дає змогу охопити споживачів з різних верств населення.
Філософія ТМ «Щедрий Дар» – дарувати своїм споживачам усі переваги здорового харчування. Тому вітамінізація продукту стала логічним розвитком бренду. Саме вітаміни А та D, якими насичена нова олія ТМ «Щедрий Дар», Всесвітня Організація Охорони Здоров’я рекомендує вживати щодня. Зокрема, вітамін A є незамінним для підвищення здатності до навчання та репродукції, а вітамін D – для зміцнення імунної системи.
Компанія Kernel запустила нову для ринку України технологію у співпраці з відомим німецьким промисловим концерном BASF, який має потужний досвід реалізації подібних проектів у всьому світі. Після старту продажу вітамінізованої рафінованої олії компанія розглядатиме можливість використання фортифікації при виробництві іншої продукції власного виробництва.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі