середа, 26 вересня 2018 р.

Підписано Меморандуму про співпрацю між Асоціацією міст України та Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи

Реформа з децентралізації в Україні близька до «точки неповернення», але вимагає додаткових зусиль для її успішного завершення.

Про це заявив мер Києва, голова АМУ Віталій Кличко під час підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією міст України та Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи. 
Документ підписали Голова АМУ Віталій Кличко та Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер.

Як підкреслив Віталій Кличко, першим спільним проектом у практичній співпраці стане програма «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

«Реформа децентралізації близька до «точки неповернення», але вимагає додаткових зусиль для її успішного завершення. Мета реформи не тільки у збільшені обсягів місцевих бюджетів та переданих муніципалітетам повноважень. Не у кількості створених громад. Як дехто помилково вважає. Це лише інструменти, – підкреслив Кличко - мер. – Нам необхідно створити на місцевому рівні ефективну, прозору та підзвітну владу орієнтовану на потреби громадян».

За словами Голови АМУ, жодна реформа, в тому числі і реформа з децентралізації, не може бути реалізована без підтримки на місцях та спільної відповідальності.

«Ми ніколи не досягнемо нашої мети, якщо не буде сформовано довіру між муніципальною владою та громадою. Тільки залучення громадян до вирішення питань місцевого значення дозволить сформувати спроможне місцеве самоврядування», – зазначив Віталій Кличко.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі