середа, 12 вересня 2018 р.

Відбувся мережевий форум Норвезько-Української торгово-промислової палати

Мережевий форум Норвезько-Української торгово-промислової палати NUCC був організований у зв'язку з першим політичним візитом міністра торгівлі та промисловості Норвегії, паном Торбьорном Роэм Ісаксеном (Torbjørn Røe Isaksen), до України.  
Підтримку цієї події здійснили Міністерство торгівлі, промисловості та рибальства Норвегії, а також Міністерство закордонних справ Норвегії, Королівське посольство у Києві та компанія "Єгерсунд морепродукти".

Ця подія стала платформою для обговорення поточної співпраці між Норвегією та Україною, останніх бізнес-реформ та можливостей в рамках інвестицій та торгівлі між двома країнами. Були запрошені відповідні спікери та представники урядів Норвегії та України, а також представників бізнесу, які поділилися своїми професійними знаннями та компетенцією з теми заходу.

Форум відкрили Оле Т. Горпестад, Посол Королівства Норвегія в Україні, Торб'єрн Рой Ісаксен, Міністр торгівлі та промисловості Норвегії, Михайло Титарчук, заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України натхненними виступами про перспективи двостороннього співробітництва.

Взяли участь у панельній дискусії та обміну досвідом щодо інвестиційних та торговельних можливостей учасники форуму з різних областей, таких як ІТ, енергетика та сільське господарство, разом з представниками уряду. Виступали: Магнус Йохансен, директору з розвитку бізнесу в Україні на Scatec Solar, Арне Мйош, засновник та виконавчий директор компанії Itera та Світлана Тоцька, директор з розвитку стратегії та бізнесу в компанії Svarog West Group, а також директор департаменту залучення інвестицій та інновацій Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Андрію Демчук. Брайєн Боннер, головний редактору Kyiv Post та члену спостережної ради Фонду розвитку медіа на високому рівні модерував дискусію.

В форумі також прийняв участь Надзвичайний та Повноважний Посол України в Королівстві Норвегія В'ячеслав Яцюк.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі