середа, 22 серпня 2018 р.

BASF завершив процес купівлі активів Bayer

Угода доповнює вже наявне портфоліо засобів захисту рослин, біотехнологічних та цифрових рішень; відкриває доступ до ринку насіння, неселективних гербіцидів, нематоцидних протруйниківтворює нові можливості для інновацій та росту, розширює команду підрозділу Agricultural Solutions BASF на 4,500 висококваліфікованих співробітників.

 У Києві відбулася прес—конференція компанії BASF. На прес—конференції йшлося про те, що BASF завершив процес купівлі активів Bayer. Як зазначив керівник департаменту Агробізнесу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу Тіберіу Діма, ця угода доповнює вже наявне портфоліо захисту рослин, біотехнологічних та цифрових рішень, відкриває (в тому числі, і для українських агровиробників) доступ до ринку насіння, неселективних гербіцидів, нематоцидних протруйників. Як наголосив  старший віце—президент BASF Лівіо Тедескі, купівля активів Bayer створює нові можливості для інновацій та росту, а також розширює команду підрозділу Agricultural Solution BASF на 4,500 висококваліфікованих співробітників.
 
 Компанія BASF завершила угоду щодо придбання часток бізнесу та активів компанії Bayer. Ця транзакція є стратегічним доповненням до портфоліо засобів захисту рослин BASF, біотехнологічних та цифрових агрорішень. Вона відкриває компанії BASF новий сегмент бізнесу насіння, неселективних гербіцидів і нематоцидних протруйників. 
«Цей стратегічний крок доповнює наш портфель сільськогосподарських рішень важливими активами і покращує інноваційний потенціал компанії. У цілому, це забезпечує ще більш всеосяжну розширену та привабливу пропозицію нашим клієнтам», —  прокоментував д-р Мартін Брудермюллер, голова Виконавчої ради і головний технічний директор BASF SE. 
«Ця угода буквально трансформує сектор сількогосподарських рішень компанії BASF. Вона ще більше зміцнить нашу позицію на ринках та створить нові можливості для довгострокового розвитку», — додала Саорі Дубурґ, член Ради директорів BASF SE, відповідальна за сегмент сільськогосподарських рішень. «Ми з нетерпінням чекаємо нашої спільної подорожі та вітаємо нову команду співробітників у BASF». 
Угода була підписана у жовтні 2017 р., а її доповнення – у квітні 2018 р. Компанія Bayer відмовилась від часток бізнесу, які передала BASF, через придбання компанії Monsanto за ціною 7,6 млрд євро. Відтепер до BASF приєднується понад 4,500 співробітників Bayer. Угода передбачає придбання глобального бізнесу глюфосинат-амонія компанії Bayer; насіння основних сортів культур на окремих ринках та можливості їхньої селекції; бізнесу насіння овочевих культур; науково-дослідницькі платформи для виведення нових покращених сортів пшениці; ряд продуктів для протруювання насіння; певні гербіциди на основі гліфосату в Європі, що використовуються переважно в промислових цілях; готова цифрова агроплатформа xarvio™; а також певні дослідницькі проекти з неселективних гербіцидів та нематоцидів. Ці транзакції вже завершені, за винятком угоди з переходу бізнесу насіння овочевих культур, закриття якої очікується наприкінці третього кварталу 2018 року.

Перевага угоди для клієнтів BASF полягає в тому, що вони матимуть доступ до ще більшої кількості інструментів для збільшення кількості та якості врожаїв, а також рентабельності бізнесу. «Завдяки сильним рішенням від насіння до збору врожаю, що забезпечується ще кращими можливостями та масштабами досліджень і розробок, ми збільшимо конкуренцію на ринку. Це означає, що клієнти матимуть справжній вибір сьогодні та в майбутньому», — пояснив Маркус Гельд, президент відділу Agricultural Solutions BASF. «Після декількох місяців підготовки передачі бізнесу та плавного переходу співробітників, всі прагнуть нарешті розпочати роботу нової команди з розширеними бізнес- можливостями».
Серед активів Bayer компанія BASF в Україні також придбала науково-дослідницький насіннєвий центр по роботі з зерновими колосовими у селі Центральному, що на Київщині, Україна. Він є одним із мережі науково-дослідних центрів, яких всього шість у світі. Центр закриватиме повний цикл виробництва насіння: від створення нових сортів пшениці й до презентації розробок на демонстраційному центрі.
Щоб відобразити розширення сфери аграрного сегменту, підрозділ засобів захисту рослин BASF перейменовано на “Agricultural Solutions”. Крім того, підрозділ створив нову глобальну бізнес-одиницю для насіння.
 
Про концерн BASF
У BASF створюють хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Більше 115 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 5 сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали та рішення, рішення для сільського господарства, а також нафта і газ. У 2017 році обсяг продажів концерну склав 64,5 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондових біржах Франкфурта (BAS), Лондона (BFA) і Цюріха (BAS). З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в Інтернеті за адресою www.basf.com.
 
Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF
В умовах стрімкого зростання кількості населення світ все більше залежить від того, наскільки ми здатні забезпечити сталий розвиток сільського господарства і надійний захист довкілля. З метою задоволення цих потреб Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF тісно взаємодіє з аграріями, фахівцями у сфері сільського господарства, експертами з контролю шкідників та іншими галузевими спеціалістами. Спираючись на цю співпрацю, компанія BASF здійснює науково-дослідницьку роботу на системній основі, розвиває інноваційний портфель продуктів та послуг і разом з командами експертів у лабораторіях і на полях допомагає аграріям успішно вести бізнес. У 2017 році обсяг продажів Підрозділу засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF склав понад 5,7 млрд євро. Детальніша інформація розміщена за адресою: www.agro.basf.ua.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі