вівторок, 24 липня 2018 р.

Прес-конференція міністра міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо

"Канада виділяє до 50 млн доларів щороку на підтримку соціально-економічних програм на території всієї України для побудови міцної демократії, а також на підтримку миру та безпеки в Україні та регіону загалом", – сказала міністр міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо на прес-конференції за підсумками візиту в Україну в понеділок у Києві.

Міністр також оголосила, що Український жіночий фонд отримав грант на 4,75 млн канадських доларів на зміцнення жіночого руху в Україні.
"Мені дуже приємно, що Український жіночий фонд було обрано для втілення ініціативи канадської організації "Жіночий голос". Це ініціатива, згідно з якою буде виділено до 4,75 млн для зміцнення жіночого руху в Україні", – розповіла вона.

Як відомо, М.-К.Бібо з 18 по 23 липня перебуває з візитом в Україні.

Нагадаємо, починаючи з 2014-го року Канада оголосила про реалізацію в Україні понад 60 проектів на суму понад 400 млн канадських доларів

Міністр розказала про переговори з українськими посадовими особами в Києві і про перспективи двостороннього співробітництва.

Зазначимо, Украінський жіночий фонд – це міжнародна благодійна організація, заснована у 2000 році. Надає фінансову, інформаційну і консультативну допомогу організаціям громадянського суспільства (ОГС) з України, Молдови і Білорусі.

УЖФ є членом Міжнародної мережі жіночих фондів та Форуму благодійників України.
 
Результат пошуку зображень за запитом "Марі-Клод Бібо"
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що починаючи з 2014 року Канада оголосила про реалізацію в Україні понад 60 проектів на суму понад 400 млн канадських доларів.

Окрім того, міністр міжнародного розвитку країни Марі-Клод Бібо анонсувала 30 млн. доларів США технічної допомоги Канади для України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі