пʼятниця, 13 липня 2018 р.

В Україні 4,6% компаній з іноземними інвестиціями виробляють 35% валової доданої вартості

Результат пошуку зображень за запитом "Прямі іноземні інвестиції"
В Україні 4,6% компаній з іноземними інвестиціями створюють 34,9% загальної валової доданої вартості, свідчать результати дослідження Німецької консультативної групи та Інституту економічних досліджень і політичних консультацій.
"У нефінансовому секторі 4,6% компаній з іноземними інвестиціями є роботодавцями для 20,4% усіх працівників сектору, які створюють 34,9% загальної валової доданої вартості", - повідомив член Німецької консультативної групи та основний автор аналізу Девід Захер, представляючи результати дослідження на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.
Він також зазначив, що витрати на оплату роботи співробітників компаній з іноземними інвестиціями на 57% вищі, ніж на вітчизняних підприємствах.
"Використовуючи методологію МВФ, ми оцінили розмір іноземних інвестицій в Україну станом на 2016 рік у $27,5 млрд. Цей обсяг можна виразити в показнику $650 на жителя України, тоді як у Білорусі цей показник $2 тис., в Естонії - $14 тис.", - додав він.
Як зазначила в. о. міністра фінансів України Оксана Маркарова, уряд розраховує на інтенсифікацію залучення іноземних інвестицій за рахунок приватизації, а також поліпшення бізнес-клімату і для іноземних інвесторів, і для українських компаній.
"За останні півтора року нам вдалося повернути Україну на інвестиційну карту. Багато світових брендів, які раніше лише придивлялися до України, або вже почали з'являтися в Україні, як "Фуджікура" і цілий кластер німецьких компаній на Західній Україні, або заявили про плани виходити на український ринок", - сказала в. о. міністра фінансів України О.Маркарова.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі