пʼятниця, 1 червня 2018 р.

У КИЄВІ ПРОЙШЛА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРИСВЯЧЕНА 100-РІЧЧЮ ПЕРШОЇ РЕСПУБЛІКИ ВІРМЕНІЯ

29 травня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" Союз вірмен України спільно з Національним конгресом вірмен України, Київської вірменською громадою, Українською єпархією ВАЦ, Посольством Республіки Вірменія в Україні організували конференцію присвячену проголошенню Першої Республіці Вірменія.

У заходах брали участь відомі експерти, політологи, політики, діячі культури.

Як повідомляє AnalitikaUA.net з посиланням на прес-службу Союзу вірмен України, в рамках конференції перед присутніми виступили політолог Олег Саакян - з промовою на тему «Революція в Вірменії як крок до народження нового Держави. 100 років по тому »; заслужені журналіст України Григорій Крімчук - з промовою на тему «Вірменія в моєму серці»; історик Айк Вірабян - на тему "Історичні документи Першої Республіки Вірменія в національному архіві Вірменії", а також Юрій Сєдих з промовою "Історія і сучасність українсько-вірменських відносин".

Підсумком заходу стало обговорення історичних і перспективи зміцнення і розвитку культурних зв'язків Вірменії та України.

Після завершення конференції гостей запросили на святковий концерт на честь 100-річчя Першої Республіки Вірменія, на якому виступили колективи народних танців, відомі виконавці та музиканти.

В ході концерту заступник голови САУ Давид Мкртчян нагородив Володимира Жарко - керівника пошукового об'єднання «Вертикаль» і Едуарда Арутюняна почесними грамотами Союзу вірмен України за вагомий внесок у історико-культурну спадщину вірмен України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі