середа, 25 квітня 2018 р.

ЗАХИЩЕНИЙ СПОЖИВАЧ - КОНКУРЕНТНО СПРОМОЖНИЙ БІЗНЕС - ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР УКРАЇНИ

"Ми плануємо переглянути 5 000 регуляторних актів аби покращити умови для споживачів та бізнесу"- про це 20 квітня 2018 року заявив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час першого Всеукраїнського форуму “Захищений Споживач – Конкурентоспроможний Бізнес – Європейський вибір України”.

Організаторами форуму виступили Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за партнерства FORBIZ та BRDO.

– Останні два роки ми разом з нашими європейськими партнерами ведемо системний перегляд регуляторних актів для підвищення ефективності регуляторного поля та зменшення регуляторного тиску на бізнес. За 2017 рік переглянули більш як актів 2000 актів, а до 2021 року плануємо переглянути ще близько 5000 регулювань. Це дозволить нам не тільки синхронізуватись з європейською практикою, але і розпочати еру створення нового стандарту регулювання та правил, а також підвищити рівень довіри між бізнесом, державою та споживачем, – зазначив Степан Кубів.


Керівник проекту «EU4Business», FORBIZ  Маттіас Хальдер зазначив, що перегляд регуляторного поля в Україні дозволить спільними зусиллями органів влади, експертів та усіх зацікавлених сторін перейти до формування принципово нового регуляторного середовища в країні, яке буде орієнтоване на передові практики та матиме свій позитивний ефект для споживачів.

– Захищений споживач – одне з основних правил у процвітаючому бізнесі. Ми бачимо підтримку і прогрес від наших урядових партнерів та з боку європейського бізнес середовища. Спільне формування зусиль призведе до формування кардинально іншого середовища в країні та матиме свої позитивні результати, – наголосив Маттіас Хальдер.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі