середа, 18 квітня 2018 р.

Шанувальники Ілона Маска збирають гроші йому на диван, аби він не спав на підлозіРезультат пошуку зображень за запитом "ілон Маск"
Шанувальників Ілона Маска збентежив той факт, що главі компанії SpaceX і Tesla доводитися спати на незручному дивані і вони зібрали йому гроші на новий.

Раніше сам підприємець і мільярдер розповів, що диван настільки незручний, що востаннє він спав у кабінеті на підлозі, – повідомляє "ZIK".

«Ілон Маск змінює наш світ, щоб він працював на відновлювання енергії та використовував стійкі форми транспорту. Останнім часом він спав на фабриці у Фрімонті, щоб прискорити виробництво Model 3. Це диван, на якому він спав. Як спільнота ми не можемо так це залишити, давайте об’єднаємося, щоб купити Ілону новий диван для сну», – закликав один з користувачів.


На момент написання замітки більше 80 користувачів пожертвували близько $1,1 тисячі, хоча у компанії була встановлена ​​мета у тисячу доларів. В описі проекту йдеться, що якщо Маск не прийме пожертвування, то його витратять на благодійність.

Автор краудфандінгової кампанії планує зв’язатися з мільярдером через його твіттер і у разі, якщо той погодиться на доставку дивана, буде розмовляти з Tesla безпосередньо. Користувачі збирають гроші не на конкретний диван, тому перед покупкою вони будуть приймати колективне рішення за допомогою опитування.

У разі, якщо Маск не відповість на звернення протягом трьох днів після закінчення збору коштів, то зібрані гроші спрямують на благодійність. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі