пʼятниця, 9 березня 2018 р.

УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИЙ ФОРУМ ІННОВАЦІЙ В ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ ДЛЯ БЕЗПЕКИ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Результат пошуку зображень за запитом "Інноваційний форум Литва-Україна"Premier Hotel Rus, 
вул. Госпітальна 4, Київ, Україна

В середу, 7 березня під час першого «Інноваційного форуму з інформаційно-комунікаційних технологій: Литва-Україна» представники приватного сектору, академічної науки та урядового сектору обговорювали проведення дослідницької та інноваційної діяльності, необхідної для захисту інфраструктур і послуг.

Зокрема, з наголосом на проблемі кібербезпеки учасники генерували ідеї та можливі напрямки співпраці щодо того як підвищити безпеку поточних додатків, послуг та інфраструктур шляхом інтеграції сучасних рішень або процесів безпеки, підтримуючи створення провідних ринків та ринкових стимулів в Європі, підтримуючи підхід, орієнтований на кінцевого споживача, в тому числі, наприклад, на правоохоронні органи, перших респондентів, операторів критичних інфраструкткр, постачальників послуг ІКТ, виробників ІКТ, операторів ринку і громадян.

Перша частина форуму «Зміцнення ділових відносин Литви і України для розвитку інновацій та технологій» була зосереджена на потенційних сферах діяльності для подальшої співпраці між бізнес-сектором Литви та України y пошуку можливих рішень щодо захисту інфраструктури.

Доповідачі виказали свої ідеї щодо міжнародних стандартів інформаційної безпеки найбільш важливих інфраструктурних активів віртуалізації і розширеної реальності, безпечного середовища в секторах найвищого ризику, конкретні проблеми та рішення для кібербезпеки в критичній інфраструктурі енергетичног сектора та інші можливі рішення для захисту інфраструктури і послуг.
Інновації та безпосередня реалізація наукових результатів на практиці залишаються одними з найгарячіших тем у розвитку висотехнологічної індустрії для розвинутих країн.

Під час проведення другого розділу форуму «Ореn R&D Lithuania: Оптимізація кібербезпеки та критичної інфраструктури» представниками науки Литви було окреслено коло можливостей, що надаються мережею Open R&D Lithuania, для з“ясування потреб українських виробників щодо інновацш та выдповыдносты вимогам украІНСЬКОІ промисловості.

Сесія «Бізнес для бізнесу» надала можливість учасникам спілкуватися з потенційними діловими партнерами та обговорити подальшу співпрацю і участь в міжнародних інвестиційних програмах в галузі наукових досліджень, таких як «Горизонт 2020», «Євростарс 2» тощо.

Вітальні слова виголосили

● Посол Литовської Республики в Україні п. М. Януконіс
● Голова Правління Державної Інноваційної Фінансово-Кредитної Установи (Україна) п. Ставнюк В.В.
● Головний технологічний директор Національної точка контакту Литви з науки, інновацій й технологій Програми ЄС Horizon 2020, В. Бражунайте

Панельна дискусія "Співпраця України з європейськими державами, зокрема Литвою, в інноваційному та розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в сфері безпеки критичної інфраструктури”за участю:

● Голова Правління Державної Інноваційної Фінансово-Кредитної Установи (Україна) п. В.В. Ставнюк
● Посол Литовської Республики в Україні п. М. Януконіс
● Начальник управління Міністерства освіти та науки України п. С.Шаповал
● А.В. Демчук, Департамент залучення інвестицій, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

СЕСІЯ – ЗМІЦНЕННЯ УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКИХ ДІЛОВИХ СТОСУНКІВ ЗАДЛЯ ІННОВАЦІЙНОГО ТА ТЕХНОЛОГІЧНОГО ЗРОСТАННЯ

• Розвиток інновацій в Україні. Проблематика та шляхи вирішення. Начальник відділу інновацій управління залучення інвестицій Міністерства Економічного Розвитку і Торгівлі, Артем Ахромкін
• Специфічні питання та рішення для забезпечення кібербезпеки об’єктів енергетичної інфраструктури, Том Вілейкіс, генеральний директор ТОВ “TOWI”.
• Оптимізація критичної інфраструктури енергетичного сектора, Роберт Геиштораитис, головний менеджер ТОВ “EECO”
• Автоматизовані кібератаки в індустріальному середовищі, Андрій Слободяник, комерційний директор ISSP
• Віртуалізація та доповнена реальність: Рішення в розширеній реальності: Чисте навколишнє середовище в зоні високого ризику, Тадас Боярскас, головний менеджер ТОВ “Iron Cat”
• Виклики кібербезпеці. На прикладі неефктивностей сучасних технологій AV, Алекс Павленко CEO ZEUS Group

СЕСІЯ - "OPEN R&D LITHUANIA: ОПТИМІЗАЦІЯ КІБЕРБЕЗПЕКИ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

• Мережа Open R&D Lithuania – Здібність керувати бізнесом, Мантас Нашленас, координатор мережі „Open R&D Lithuania “.
• Виявлення мережевих атак на первинному рівні, Шауліс Япертас, голова кафедри телекомунікацій Каунаського технологічного університета.
• Кібербезпека електромереж, Вітолдас Ковалевскас,
молодший науковий співробітник Литовського університету.
• Віртуальне кібернетичне середовище задля підвищення обізнанності, Едуард Кутка, факультет математики та їнформатики Вільнюсського університета
- Фінансовий інструмент ЄС “Horizon 2020”: Можливості співпраці Литви та України Вікторія Бражунайте, Головний технологічний директор Національної точка контакту Литви з науки, інновацій й технологій Програми ЄС Horizon 2020,

B2B – сесія

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі