неділя, 19 листопада 2017 р.

Х Ювілейна церемонія нагородження Всеукраїнською Премією "Жінка III тисячоліття"

18 листопада 2017 р. в залі Київського національного Академічного театру оперети відбулась Х Ювілейна церемонія нагородження Всеукраїнською Премією "Жінка III тисячоліття".

     Докладаючі максимум зусиль до організації цього проекту, Міжнародна громадська організація "Жінка ІІІ тисячоліття" має на меті стімулювати сучасну жінку до самореалізації, показати їй перспективи досягнення багатьох цілей, відзначивші та нагородили жінок, які гармонійно поєднують успіхи в особистому і професійному жітті, займаються благодійною діяльністю, мають особисті здобуткі в науці, містецтві, спорті чи будь-яких інших сферах. 
За дев'ять років було нагороджено 359 жінок.

В цьом році у номінації «Знакова постать» по праву відзначені народний депутат, представник Президента в парламенті Ірина Луценко - за внесок щодо захисту рівних прав і можливостей для жінок, за просування масштабних гендерних перетворень, а також директор Інституту раку, заслужений лікар України Олена Колесник - за значний внесок у розвиток онкохірургіі. Спеці альної нагороди удостоєна заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович, яка займається питаннями гендерної політики та переселенцев.Золоту статуетку отримала і Карина Янчук - паралімпійська тричі золота Чемпіонка з карате, яка після подій 2014 переїхала з Луганської області і обрала Харків своїм новим домом. в розділі "Рейтинг" - генеральний директор ТДВ
"Трембіта" Стелла Станкевич, мати будинку сімейного типу (22 дітей) Орися Примак (м. Рівне), начальник управління освіти Шевченківської РДА м. Києва Євгенія Ярова, директор Дніпропетровського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка, заслужена артистка України Оксана Петровська, лейтенант міліції (в запасі, травмована при затриманні правопорушника), 11-разова чемпіонка України, Європи та світу, майстер спорту міжнародного класу в кульовій стрільбі Наталія Мудрик, генеральний продюсер телеканалу ZIK, журналіст Наталія Влащенко, голова сільської ради Гайсинського району Катерина Романенко, директор ліцею "Наукова зміна", заслужений працівник освіти України Марія Лисенко, представніці малого і середнього бізнесу, дизайнери, громадські діячкі.

   Професійні, успішні в усіх сферах життя жінки створили міжнародну громадську організацію "Жінка Ш тисячоліття", яка реалізує ряд масштабних проектів, таких, як міжнародний дитячий фестиваль "Світ талантів", щорічну благодійну акцію до Дня захисту дітей "Світ талантів - Цвіт нації", фотопроект та видання книги-альбому "Жінка Ш тисячоліття", меценат створення моновистави "Момент кохання" за оповіданням В. Винниченка за участю народного артиста України Євгена Нищука (яка є в репертуарі Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка), а також приймає участь у багатьох благодійних, соціально-культурних проектах.

Церемонія нагородження – це визначна подія для країни і водночас зворушливе свято. Участь у ньому взяли найвідоміші чоловіки України з рук яких переможниці отримали нагороду. 

У Києві нагородили престижною премією 36 номінанток

У театрі оперети не проштовхнутися. Сьогоднішнє нагородження - особливе, ювілейне. Готуючись до цієї церемонії, організатори вибирали тих номінанток, чиї долі їм здалися найяскравішими, а шлях до успіху найбільш тернистим.

"Сьогодні ми нагороджуємо 36 жінок у нас є в премії 4 номінації - це знакова постать, рейтинг, перспектива і надія України. Ми відзначаємо жінок зазвичай за двома критеріями - це обов'язково великий успіх в справі, а також її соціальна і благодійна активність", - говорить Лідія Лісімова, президент міжнародної громадської організації "Жінка III тисячоліття".

Одна з лауреаток 19 років тому покинула Україну. Тепер її називають ісландською "цукровою королевою" - в маленькій північній країні вона заснувала свій міжнародний кулінарний центр. Шедевр творіння її учнів - торт, красувався в фойє.

"Я не знаходжу тих слів подяки, коли мені про це сказали, я просто горда, ця нагорода буде в центрі стояти всіх тих нагород, які у мене є", - говорить Марія Шрамко, номінантка Всеукраїнської премії "Жінка III тисячоліття".

Політика - не жіноча справа. Цей вислів спростувала номінантка Ірина Луценко. На сцені народний депутат не приховувала емоцій і дякувала своїх близьких - за розуміння і підтримку.

"Саме головне що я б хотіла побажати жінкам в Україні - пам'ятати, що ти така одна, що ти кожна особистість, поважати себе, робити перемоги в один крок, бути впевненою в собі, захищати своє право на реалізацію. Вірити в себе - це саме головне, ця висота - ця висота кожної особистості, вона може бути різна, але саме головне - віра в себе і повага до себе", -  говорить Ірина Луценко, номінантка Всеукраїнської премії" Жінка III тисячоліття ". Всіх номінанток привітав також голова держави. Після офіційної частини - церемонію нагородження продовжив концерт. Тут були присутні всі обов'язкові атрибути шикарної церемонії. Від входу до залу для глядачів гостей проводжала червона килимова доріжка, на якій преса чинно обдаровувала фотоспалахами жінок в вечірніх сукнях і одягнених з голочки чоловіків. Зірок вечора обсипали пелюстками троянд. Відзначимо, що премією нагороджуються жінки, які досягли успіху в особистому і професійному житті, займаються благодійністю, які беруть участь у громадському житті, а також досягли успіху в різних сферах: науці, мистецтві, спорті . Свої статуетки в цей вечір отримали депутати, лікарі, актори театру і волонтери. 18 листопада в Києві спостерігалася «неймовірна концентрація розуму, чарівності і краси ». Ювілейна Х церемонія вручення нагороди «Жінка III тисячоліття» зібрала з усіх куточків України талановитих і успішних українських жінок. В адресу організаторів і учасників церемонії Президент України Петро Порошенко направив вітальну телеграму, зазначивши в ній важливу і суттєву роль жінки в сучасних перетвореннях Украіни.Среді номінантів жінки, які дійсно заслужили, щоб їх щоденну працю і величезну любов в своїй справі до батьківщини, дому, сім'ї, була відзначена. Ювілейне вручення нагороди «Жінка III тисячоліття» пройшло під гаслом: «Сучасним жінкам підвладно все!».  «Кожна з жінок, які отримали звання Жінки III тисячоліття символізує силу і витонченість, високий професіоналізм і цілеспрямованість ».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі