пʼятниця, 17 листопада 2017 р.

Виставка живопису Георгія Делієва

З 15 листопада кияни та гості столиці зможуть відвідати Музей ім. І.Кавалерідзе, де пройде виставка живопису художника, актора, режисера, музиканта Георгія Делієва.

Делієв давно і плідно працює в різних видах мистецтва і, в першу чергу, відомий як актор, режисер, художній керівник Театру «Маски-шоу», музикант ... Однак, випускник архітектурного факультету Одеського інженерно-будівельного інституту завжди відчував любов до живопису і вже більш тринадцяти років радує своїх шанувальників виставками власних творінь ...

Більшість полотен створено протягом останніх трьох років і раніше не були представлені в столиці. Наприклад, відвідувачі побачать картини «Любов і спокій», «Китай», натюрморти, «Ранок в корейських горах» і багато інших. Але крім них є твори і більш ранні, що в цілому надає виставці ретроспективность, а глядачеві - можливість познайомитися з різними художником Делієвим. Дана експозиція - це прекрасна можливість побачити все техніки, якими володіє Георгій: акварель, акрил, олія, пастель, туш. На багато з них хочеться довго дивитися, думати, міркувати, просто споглядати і насолоджуватися прекрасним.

Виставка присвячена 33-річчю творчості Георгія Делієва та названа «Одеський підкидьок» тому, що Георгій хоч і творить багато років в Одесі, але родом з Херсона. У деякому роді «підкидьків» є і Іван Кавалерідзе, який з 1928 року по 1933 рік також знімав свої фільми на Одеській кіностудії.

А також в нижньому залі можна буде вперше побачити і роботи фотохудожника Олександра Ктиторчука зі зйомки фільму Г.Деліева «Одеський підкидьок».

Виставка працює (Андріївський узвіз, 21):

з 15 листопада по 3 грудня

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі