субота, 11 листопада 2017 р.

10 листопада, напередодні Дня незалежності Польщі, в Києві відкрилася виставка "Велика війна поляків 1914—1918"

Експозиція, приготована Музеєм історії Польщі, розповідає про долі поляків під час Першої світової війни. 
"Ми готуємоя до сотої річниці відновлення незалежності. Виставка, яку ми зараз відкриваємо в Києві, є, власне, урочистим початком", — розповіла Катажина Вензовська, в. о. директора Польського інституту в Києві, який привіз виставку.
Заступник посла Республіки Польща Яцек Жур зазначив, що завдяки виставці українці можуть краще пізнати історію Польщі. "Дуже важливо, щоб така виставка з’явилася в Києві, тому що треба показувати істотний фрагмент історі, бо це служить ліпшому пізнаванню поляків й українців", — зазначив він.
"Велику війну поляків" показують в музейній частині Софійського собору. Експозицію презентували заступник директора Музею історії Польщі Анна Пекарська і один з авторів її концепції Міхал Шукала.
"Виставка оповідає про участь поляків у Першій світовій війні і боротьбі поляків за нехалежність в арміях трьох загарбницьких держав", — розказала Пекарська.
На виставці представили також поштівки, графіки та пропагандистські плакати зі збірки Музею історії Польщі, які присвячені долі польського населення і відновленню незалежності.
Виставка діятиме до 3 грудня за адресою: Київ, національний заповідник "Софія Київська" (вул. Володимрська, 24).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі