четвер, 10 серпня 2017 р.

КАЗАХСТАН: нові можливості для експорту з України

8 серпня 2017 року, Evo.Company, Київ, Prom.ua.
Укрпошта і KazPost провели public-talk, призначений для українських виробників і компаній e-commerce і присвячений постачання товарів з України в Казахстан.

Українські підприємці зможуть вигідно торгувати з Казахстаном завдяки новим тарифам від Укрпошта та KazPost

Укрпошта і пошта Казахстану KazPost розширюють партнерство та пропонують для електронної комерції новий вигідний тариф доставки відправлень. Про це стало відомо під час відкритої public-talk за участю представників Укрпошти, KazPost та маркетплейсів Prom.ua і Satu.kz (EVO.company).

Українським експортерам, що постійно відправляють товари до Казахстану, запропоновано спеціальний тариф, вигідні умови доставки та кращий сервіс – повне відслідковування товару, післяплата й скорочений час доставки, тощо.

Так, вартість відправлення посилки в Казахстан знижена на 40%. Нове рішення доступне при підписані угоди на обслуговування та регулярних відправлень навіть невеликих партій товарів.

“Нове рішення, яке ми разом з KazPost представили ключовим клієнтам й іншим українським експортерам у Києві, – це чергова інвестиція в розвиток експортних відносин між Україною та Казахстаном. Ключові маркетплейси Казахстана – Satu.kz та Lamoda.kz готові співпрацювати з українськими експортерами та виставляти їх товари на цих торговельних майданчиках. Сподіваюся, наші підприємці скористаються можливістю продавати свої товари на одному із стрімко зростаючих ринків електронної торгівлі“, – сказала заступник директора Департаменту міжнародних операцій Укрпошти Юлія Павленко.

В свою чергу, представники пошти Казахстану відзначили, що транскордонна торгівля має значний ріст в Казахстані й кожна третя посилка – не із Казахстану, а Україна є одним із топ-постачальників цих посилок.

За оцінками аналітиків Satu.kz ринок e-commerce Казахстану стрімко зростає – товарообіг в 2016 році склав 700 млн доларів та є дуже перспективним для українських експортерів.

“Потенціал для росту цього ринку колосальний. Тільки за перше півріччя 2017 року казахстанці придбали на Satu.kz товарів на 33 млн доларів. Це на 13% більше ніж у минулому році. Середній чек замовлення збільшився на 29% і зараз становить 90 доларів – в 2,5 рази більше, ніж в Україні. У Казахстані найкраще продаються онлайн товари для краси і здоров’я, дому та саду. Невдовзі зросте попит на зоотовари та канцтовари”, – відзначив керівник департаменту продажів Satu.kz (EVO.company) Максим Мельник.

Під час зустрічі директор торгової платформи Lamoda Ольга Ляпіна презентувала можливості маркетплейсу в Казахстані, де він є найбільшим майданчиком з продажу товарів відомих брендів. Вона запропонувала fashion-дизайнерам України спробувати свої сили на ринку Казахстану.


Аби скористатися новим вигідним тарифом доставки відправлень до Кахахстану через Укрпошту, потрібно зателефонувати до Контакт-центру 0 800 300 545, зв’язатися з регіональним менеджером і укласти угоду на обслуговування по спеціальному тарифу.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі