субота, 3 червня 2017 р.

Волонтери Корпусу миру США в Україні склали присягу

Присягу Корпусу миру США прийняли 72 нових добровольців в Києві.
"Сьогодні свою службу в Україні починають 72 нових волонтера Корпусу миру», - заявив директор Корпусу миру США в Україні Денні Робертсон під час церемонії.
«Ми готові відпустити вас, щоб ви могли розправити свої крила і полетіти», - сказав він добровольцям.
Волонтери, які пройшли мовну, технічну та крос-культурну підготовчу програму в містах та селах Чернігівської області та в Чернігові, будуть служити в різних областях України.
Посол США в Україні Марі Йованович нагадала, що влада України 25 років тому запросили Корпус миру США.
«Ця країна досягла значного прогресу після євромайдан, але попереду ще багато роботи», - стверджує посол.
Вона зазначила, що волонтери Корпусу миру США працюватимуть в громадських організаціях, а також з органами місцевої влади.
«Ви, зокрема, будете допомагати внутрішньо переміщеним особам інтегруватися», - сказала Марі Йованович.
Вона додала, що Корпус миру в Україні - найбільший в світі.
«Я вам обіцяю, що ви не раз почуєте про те, як вам пощастило побувати в Україні саме зараз. Ця країна проходить через серйозні зміни », - сказала посол.

Корпус миру працює в 120 країнах світу протягом 50 років і фінансується за рахунок американських платників податків. Організація сприяє миру і дружби між людьми різних національностей і культур.

В Україні Корпус миру був заснований в травні 1992 року відповідно до двосторонньої угоди, підписаної колишнім президентом Леонідом Кравчуком і колишньому президентом США Джорджем Бушем-старшим.

Програма Корпусу Миру в Україні пропонує розвиток практичного англійської мови, посилення організаційних і управлінських навичок. Волонтерські проекти в українських громадах охоплюють: громадянська освіта, заохочення здорового способу життя, профілактику ВІЛ, лідерські тренінги для молоді, семінари з розвитку громад, створення бібліотек та ресурсних центрів, зміцнення потенціалу громадських організацій.

З 1992 року понад 2 700 добровольців Корпусу миру працювали в українських громадах.

Олександр Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі