середа, 22 березня 2017 р.

II Український газовий інвестиційний форум '17

23 березня 2017 року в м.Києві відбудеться «II Український газовий інвестиційний форум» з фокусом на залучення інвестицій в газовий сектор України. Організатор Форуму - A7 CONFERENCES, Со-організатор - Міжнародна юридична фірма Dentons, Стратегічний партнер - Асоціація газодобувних компаній України, Енергетичний партнер - ДТЕК, Партнер - ENGIE, Партнер - Арабський Енергетичний АльянсUA, Партнер - Регіональна Газова Компанія, Офіційний перевізник - Turkish Airlines, інвестиційний партнер - A7 CAPITAL.

Форум вже вдруге стане комунікаційною платформою для відкритої публічної дискусії, яка об'єднає ключових гравців газового сектора України і світу, міжнародних фінансових організацій, профільних асоціації, посольств іноземних держав і провідних медіа для обговорення ситуації, що склалася і перспектив сектора, а також переходу на новий рівень розвитку області.

Актуальність конференції зумовлена ​​постійним зростанням газового ринку України, а ключовими темами заходу стануть стратегія розвитку газодобувної галузі в контексті забезпечення енергетичної безпеки України, введення нового і результати їх впровадження, зміни в законодавстві та переваги, які вони відкривають для українських компаній і міжнародних партнерів, ключові аспекти видобутку і продажу газу в Україні, можливості залучення інвестицій і фінансування в сектор та ін.

Учасники отримають унікальну можливість розширити мережу міжнародних партнерів, обмінятися ідеями та досвідом в ході особистих зустрічей з потенційними інституційними і приватними інвесторами, а також поспілкуватися з колегами в ході офіційних і неофіційних частин заходи.

Серед почесних доповідачів: Ігор Насалик, Міністр енергетики та вугільної промисловості України, Андрій Коболєв, Глава правління Нафтогаз України; Олег Прохоренко, Голова Правління, Укргазвидобування; Олександр Мусієнко, Голова правління, Уманьгаз; Олександр Горбуненко, Фінансовий директор, Burisma; Максим Сисоєв, старший юрист, Dentons, співголова Комітету з палива та енергетики Європейської Бізнес Асоціації України; Сергій Макогон, Виконавчий директор, ВАТ «Укртрансгаз»; Наталя Кацер-Бучковська, голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій, Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Верховна Рада України; Ольга Белькова, заступник голови, Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Алістер Макбейн, Генеральний директор, Arawak Energy; Вілем Копполс, глава з питань неліквідних ринків, Глобальний енергетичний менеджмент; глава представництва в Україні, ENGIE і інші.

Генеральний ТВ-Партнер - Телеканал News One, Генеральний інформаційний партнер - РБК Україна, Генеральний радіо-партнер - Радіо Голос Столиці, Ексклюзивний бізнес медіа-партнер - Газета «Бізнес», Ексклюзивний медіа-партнер - ЛігаБізнесІнформ, медіа-партнери: щотижневий журнал « Енергобізнес», InVenture, Kyiv Post, Промисловість у фокусі, The Ukrainian Journal of Business Law, Energy Oil & Gas, Global Ukraine, 104.ua, Easy Business, The Ukrainian Times, Petrofinder, HUBs, DiXi Group, OilNews, Cedigaz, Обладнання та інструмент для професіоналів, Нафторинок, Апостроф, Термінал, EUEA, ExPro, журнал Дипломат. За підтримки: ACC, EBA, BUCC, Українська енергетична біржа, BIOWATT, Асоціація біоенергетичних Споруд, Асоціація газових трейдерів України, Центр дослідження енергетики.

Програму і додаткову інформацію можна знайти на сайті: www.a7conf.com/gas17

Місце проведення Форуму: готель Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м.Київ, Україна).

Умови участі: для профільних компаній з сектора газу - 2 500,00 грн. (Обмежена кількість місць); для непрофільних компаній - 7 700,00 грн .; для посольств, державних установ і медіа - безкоштовно (після підтвердження). Участь можливо тільки для представників топ-менеджменту. Українські компанії мають можливість безкоштовно додати свій інвестиційний проект в каталог на сайті invest.in.ua

Владислав Пєсков

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі