пʼятниця, 3 березня 2017 р.

Насіров збирався покинути Україну - Холодницький

Насірову вручили підозру, у нього інфаркт.

Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі стало відомо про можливий виїзд Романа Насірова за кордон, тому прокурором вчора було прийнято рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій, повідомив глава САП Назар Холодницький.

Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров планував виїхати за межі України, тому Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) почала активні слідчі дії. Про це йдеться в заяві відомства на її сторінці в Facebook.

"Оперативним шляхом нам стало відомо про можливий виїзд підозрюваного за кордон, а також існувала ймовірність знищення доказів, тому прокурором вчора було прийнято рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій. Як тільки почалися слідчі дії вчора вдень, глава Державної фіскальної служби миттєво опинився на лікуванні в "Феофанії", - наводить прес-служба слова глави САП Назара Холодницького.

Він зазначив, що в зв'язку з можливістю підозрюваного протидіяти слідству і "любові до втеч за кордон учасників" газової справи "", антикорупційна прокуратура клопотатиме в суді про обрання Роману Насірову запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою і вимагати його звільнення з посади.

"Зараз детективами НАБУ за дорученням процесуального керівника готуються відповідні клопотання в суду", - сказав Холодницький.

У ніч на п'ятницю детективи НАБУ вручили Роману Насірову підозру. Після цього медики вивезли його з будівлі відомчої лікарні "Феофанія" на носилках. Співробітник установи повідомив, що главу ДФС перевозять в 3-ий корпус, в реанімацію. За словами лікаря, у Насірова діагностували інфаркт.

Пізніше в прес-службі Національного антикорупційного бюро України ЗМІ підтвердили інформацію про затримання Насірова в рамках розслідування так званої "газової справи Онищенко", проте не змогли уточнити, чи вручена підозра головному фіскалу. Адвокати Насірова незабаром спростували інформацію про його затримання.

Крім того, адвокати заявили, що співробітники НАБУ вручили підозру, коли глава ДФС  вже був без свідомості. Таким чином, стверджують вони, вручення підозри є незаконним.

С. Малий

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі