середа, 29 березня 2017 р.

В Києві відбувся Бізнес-форум Організації за Демократію та Економічний розвиток (ГУАМ) за участі Глав Урядів країн-членів

27 березня 2017 року в приміщенні Дипломатичної академії України (м.Київ) відбувся Бізнес-форум Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ у рамках зустрічі Глав урядів країн-членів ГУАМ.

У заході взяли участь Прем’єр-міністр Грузії Георгі Квірікашвілі, Прем’єр-міністр Республіки Молдова Павел Філіп, заступник Прем’єр-міністра Азербайджанської Республіки Ісмет Аббасов, Генеральний секретар ГУАМ Алтай Ефендієв та представники урядів країн-членів Організації, дипломатичного корпусу, українського та іноземного бізнесу.

Під час зустрічі були обговорені питання підвищення ефективності співпраці країн-членів Організації. Особливу увагу приділено створенню необхідних інструментів для повноцінного функціонування ЗВТ ГУАМ та практичним діям по реалізації концепції транспортного коридору ГУАМ, як важливої сполучної ланки між Європою та Азією, що має стати конкурентоспроможним міжнародним маршрутом.

Прем’єр-міністр України В.Гройсман виступив з ініціативами регулярного проведення Бізнес-форумів ГУАМ та створення Бізнес-асоціації ГУАМ за участю заінтересованих компаній та об’єднань підприємців.

О. Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі