понеділок, 19 грудня 2016 р.

Презентовано першого українського бота-юриста

13 грудня 2016 року  учасники IV Міжнародного форуму юридичних послуг (PLS-2016) стали свідками «повстання машин». Чому сьогодні їжу, складання машин роблять роботи, а таку роботу як реєстрація бізнесу все ще люди? В епоху зростання технологій, деякі реєстраційні шаблони можна додати в програмні алгоритми. Що робить бот? Перевіряє назва компанії, підбирає КВЕДи, підказує систему оподаткування, збирає пакет документів. Бот не хворіє, не вимагає підвищення, не вимагає страховки і не п'є кави. Ціна бота - 1 біткоін. Ціна включає: кастомізацію і настройку під компанію, оновлення під нове законодавство і усунення багів. Реєстрація за допомогою бота в три рази дешевше.
Відбулася перша на Україні співбесіду  роботом-юристом (Bot.Lawer). «Бот, ти хлопчик чи дівчинка?», - Запитують учасники.
«Я не хлопчик і не дівчинка, я - просто бот», - відповідає бот. Потім учасники вирішили задати питання з граматичною помилкою: «Бот! Скоко статей в цивільному кодексі України »? «Такого розробники мене не готували». «Хто в залі відповідає за тебе?» «Озирніться довкола. Хіба можна когось запідозрити? Я абсолютно незалежний. Як Україна ». «Бот! Хто несе відповідальність за твої консультації? »« Якщо помічник юриста втратив документи, ви ж не караєте його батьків. А у мене є ще й саппорт. І поки немає жодної помилки в тестовому періоді .

Тетяна ШЕВЧЕНКО

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі