четвер, 1 грудня 2016 р.

МИНАЄ ДЕНЬ, МИНАЄ НІЧ

Останнього вікенду осені на головній сцені країни, Національному Палаці «Україна» з глядацьким аншлагом відбувся Вечір Пам’яті видатного музиканта Миколи Мозгового. Багато відомих артистів взяло участь у концерті та виконали пісні великого Митця у своїй особливій інтерпретації! Це  була чудова нагода знову насолодитися творчістю Миколи Мозгового, відчути усю велич та проникливість композицій Майстра слова та музики, неперевершеного мелодіста! 
Композитор і співак, який любив до нестями музику та мав талант проникати словом у душу, залишив для нащадків найголовніше – пам'ять про себе у піснях, які не підвладні часу!
Творчість Миколи Мозгового – це органічне поєднання таланту, авторського бачення і народних мотивів. Його мелодії пізнаєш з перших акордів, вони миттєво беруть серце у полон.
Микола Петрович – один з небагатьох представників старшого покоління артистів, яким пишаються молоді виконавці та вважають за честь виконувати його пісні! Більшість з них він створив на власні вірші: «Край»,  «Зачаруй нас любов», «Вперше», «Материнська любов», «Моя перша любов» та багато інших.
Пісні легендарного маестро виконували молоді талановиті виконавці. Микола Петрович любив працювати з молоддю, він довіряв їхньому мрійливому ентузіазму та допомагав безцінними порадами. Він став натхненником для багатьох сьогоднішніх артистів. Також багато чисельні глядачі побачили і народних улюбленців – Оксану Білозір, Ламу, Піккардійську Терцію та інших чудових виконавців.  Це був дивовижний вечір Вдячності, Любові і Пам’яті. Поки звучать  пісні Мозгового, він живий в наших душах і серцях. 

Дмитро Нагорний

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі