неділя, 18 грудня 2016 р.

В п'ятницю 16 грудня у студії Савіка Шустера

Екс-глава Одеської ОДА і екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі в студії Савіка Шустера звинуватив журналістку з Рівно в продажності.
Журналістка в питанні, адресованому Саакашвілі, згадала, що його називають популістом, а його поїздки в регіони не приносять ніяких результатів.
"Такі продажні журналісти, як ви, і ваші власники, ніколи мене не зламають, як би ви мене не обзивали популістом, вам не сховати того факту, що я був єдиним президентом в радянському просторі, який не допустив корупцію, збільшив бюджет Грузії .. . я знаю, що є розумні журналісти і продажні журналісти. Скільки б не кричали "Ганьба!", я вас не боюся ", - заявив екс-президент Грузії.
Сам Саакашвілі потім реагував на інциндент:"Журналістка одного рівненського телеканалу звинуватила мене в популізмі під час поїздки до Рівного, тоді як вони навіть не спромоглися приїхати на бурштинові поля, де нас супроводжував всього один місцевий канал. А справа в тому, що майже всі канали в Рівному контролює бурштинова мафія, тому я відповів цієї журналістиці дуже різко ", - написав він.
"Я знаю, що в Україні є теж багато порядних журналістів, але я не буду вибачатися перед іншими рупорами корумпованої вертикалі. Буду і далі доносити правду людям через ці проплачені голови. І ще, всі наші критики повинні запам'ятати, що я не схожий на політиків , до яких вони звикли і не буду грати за правилами українського політикуму ", - додав Саакашвілі. 
Також він заявив, що багато регіональних ЗМІ вимагають грошей за розміщення, але від нього вони нічого не дочекаються.

Колишній нардеп Олесь Доній був вражений, коли побував на польських підприємствах, де працюють українці. На деяких заводах - їх більше половини. Причому всі вони чорнороби, навіть ті, у кого вища освіта.
За словами Донія, які він озвучив в програмі «Шустер-лайф», в минулому році тільки офіційно Польща видала понад 700 тисяч дозволів для в'їзду на роботу українців, що на 950% більше, ніж в 2013, «домайданівських» році. І це тільки офіційні цифри. Але ж є ще нелегали, є студенти-українці, яким в Польщі легше здобути вищу освіту, ніж у рідній країні, тому що вчитися українська молодь там може безкоштовно.
«Трудові мігранти», всупереч поширеній помилці, приїхали з усієї України, а не тільки із західних областей.
Доній також зазначає, що аналогічна ситуація склалася і в ряді інших європейських країн. Так, наприклад, в Португалії в багатьох містах до 10% працюючих становлять вихідці з України.
«Треба щось робити у нас в країні, - уклав Доній, - тому що скоро кожен другий українець опиниться за кордоном».

З 1 січня в Україні набуває чинності законопроект №3504, який вносить зміни в закон України про телебачення і радіомовлення щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій в складі універсальної програмної послуги. Таким чином, з нового року медіагрупи отримують право вимагати з операторів платного телебачення плату за мовлення каналів в їх мережах. Зараз кабельні оператори не платять їм за контент.
Медіагрупи вже озвучили мінімальну вартість свого контенту для мереж платного ТБ, при укладанні договорів в грудні цього року. Однак, зазначили, що ціна буде поступово зростати. Наскільки не уточнили.
Провайдери забили тривогу - 24 телеканалу, а також канал Президента (5 канал) стануть платними. Серед них СТБ, ICTV, Новий канал, Інтер, 1 + 1, ТРК "Україна", М1 і інші.
Проблема в тому, що провайдерам доведеться підвищувати ціну на свої послуги і навіть соціальний пакет, яким зараз користуються пенсіонери стане дорожче на 15 грн. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі