вівторок, 29 листопада 2016 р.


В кінотеатрі "Оскар" ТРЦ "Гулівер" відбувся прес-показ фільму «Моя бабуся Фані Каплан» — українського драматично-історичного фільму режисера Олени Дем'яненко.

В основі фільму — журналістське розслідування, яке відбувається в наші дні. В паризькому передмісті Сент-Женев'єв Де Буа, в Руському домі доживає останні дні старий, який володіє щоденником своєї бабці — Фані Каплан.

Із цього щоденника київська журналістка Марина дізнається пронизливу історію «сліпого» кохання Фані Каплан до чоловіка на ім'я Віктор Гарський.

Доведено, що Гарський двічи використовував закохану в нього дівчину Фейгу (Фані Каплан)в своїх політичних іграх. В перший раз, ще до революції, вона відбула за нього десятилітню каторгу, де осліпла и серйозно підірвала здоров'я. В другий раз — опинилась на місці, де він призначив їй побачення — 30 серпня 1918 року. Наврядчи було збігом, що це місце розташовувалося поряд з заводом Міхельсона, де стався замах на Леніна. Паралельна сюжетна лінія — бурхливий роман журналістки зі скандальним паризьким газетним репортером Філіпом. Наповнена несподіваними поворотами історія, эфектна розв'язка якої пов'язана із таємницею щоденника Фані Каплан.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі