вівторок, 15 листопада 2016 р.

Марина Порошенко отримала відзнаку Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття»

12 листопада 2016 року в Національній опері України дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко отримала відзнаку Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» у категорії «Знакова постать». 
Про це заявила президент Міжнародної громадської організації "Жінка ІІІ тисячоліття" Лідія Лісімова.
Цією премією нагороджують жінок, котрі проявили себе в професійних досягненнях, громадських або благодійних справах.
Статуетку, розроблену скульптором Володимиром Шолудьком, пані Марині вручив голова Вищої Представницької ради Премії, композитор, народний артист України Олександр Злотник.
За словами організаторів, Марина Порошенко удостоєна цієї нагороди як відома громадська діячка, що представляє Україну на міжнародній арені в питаннях гуманітарної та соціальної діяльності, а також ініціатор та ідейний натхненник проекту, спрямованого  на  соціалізацію дітей з інвалідністю та створення для них доступного освітнього середовища.
Дружина Президента підкреслила, що уся її робота та робота її команди спрямована на покращення життя дітей України, зокрема дітей з інвалідністю. Марина Порошенко зауважила, що цю нагороду вона присвячує всім українським жінкам – матерям і берегиням. «Я дякую їм за повсякденну нелегку працю на благо української сім’ї, українського суспільства й усієї Української держави», - сказала вона.
Цього року організатори премії відзначили 41 жінку. Усі вони представниці різних регіонів України,  різноманітних професій, об’єднані прагненням реалізувати себе у доброчинних справах та волонтерстві. Серед них – народна артистка України Вікторія Лукьянець, паралімпійська чемпіонка-2016 Єлизавета Мерешко, телеведуча та громадський діяч Соломія Вітвицька, телеведуча та срібна призерка ІІ Чемпіонату світу з паракарате-2016 Уляна Пчолкіна та інші. Номінантки отримали нагороди у чотирьох категоріях «Знакова постать», «Рейтинг», «Перспектива» та «Надія України».
Церемонія нагородження Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» проходить вдев’яте. За цей час були премію отримали  близько 300 знакових для України жінок: Ада Роговцева, Катерина Амосова, Оксана Забужко, Руслана Лижичко, Ніна Матвієнко, Наталя та Ольга Сумські, Оксана Байрак, Анна Безсонова, Лілія Подкопаєва, Алла Мазур, Соня Кошкіна, Юлія Литвиненко та багато інших.
У програмі церемонії були:
Народна артистка України Вікторія Лук'янець,
балет "Форсайт" соліст Олександр Лещенко,
заслужений артист  України   Олег Шак,
заслужена артистка  України  Тетяна Піскарьова,
колектив 'Tenors BEL'CANTO",
Володимир Трач,
Назар Хасан,
Василь Бондарчук та Катя Веласкес.
Ведучі церемонії: народні артисти України Олексій Богданович і Василь Ілащук.

О. Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі