неділя, 30 жовтня 2016 р.

Партія «БПП «Солідарність» ухвалила рішення про участь у грудневих виборах в об’єднаних територіальних громадах

КИЇВ. 29 жовтня. З’їзд партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» ухвалив рішення про участь місцевих організацій партії у позачергових виборах сільських та селищних голів 4 грудня 2016 року, а також у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 11 грудня та 18 грудня 2016 року.

З’їзд партії затвердив рішення про обрання Ігоря Артюшенка головою Запорізької територіальної організації Партії. Раніше Запорізьку ТОП очолював Едуард Гугнін, який призначений заступником голови Запорізької ОДА і відповідно до закону «Про державну службу» призупинив членство у партії.

З’їзд партії затвердив рішення про обрання головою Тернопільської територіальної організації Партії Тараса Юрика. Раніше Тернопільську ТОП очолював Степан Барна, який призначений головою Тернопільської ОДА і відповідно до закону «Про державну службу» призупинив членство у партії.

З’їзд партії ухвалив зміни до Статуту Партії, якими імплементував положення нової редакції Програми Партії і розширив перелік напрямків діяльності Партії. Зокрема, передбачено розвиток молодіжного та жіночого крила Партії.

Питання щодо кандидатури Голови партії наразі обговорюється і буде вирішене на одному з наступних з’їздів партії.

В.Кличко з моменту подання заяви відповідно до закону не обіймає в партії жодних посад. Керівними органами партії відповідно до Статуту є З’їзд партії та Центральна рада партії. Керівні органи партії, Секретаріат партії, її територіальні та місцеві організації працюють у штатному режимі.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі