середа, 27 липня 2016 р.

Найближчим часом Україна отримає нову партію військової допомоги від США.
 Відповідну заяву зробив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, під час конференції фонду Open Ukraine .

"США вже надали Україні допомогу в сфері безпеки на $600 млн. У найближчі кілька днів ми передамо прилади нічного бачення і радари", - заявив посол.

Пайєтт також додав, що адміністрація Барака Обами робить важливі зусилля для того, щоб Росія "заплатила високу ціну за порушення суверенітету і територіальної цілісності України".

Нагадаємо, нещодавно Джеффрі Пайєтт заявив, що головним принципом політики США була і залишається підтримка українського народу.

18 липня стартували українсько-американські навчання Sea Breeze- 2016 (Сі Бриз), які пройдуть у північно-західній частині Чорного моря, Одеській і Миколаївській областях і триватимуть до 30 липня.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Джеффрі Р. Пайєтт, кар’єрний дипломат Вищої дипломатичної служби США, прибув до Києва 3 серпня 2013 року як восьмий Посол Сполучених Штатів в Україні. Його 26-річна кар’єра  в Державному департаменті включає країни Азії, Європи і Латинської Америки.

З травня 2010 року по липень 2013 року він був головним заступником помічника Державного секретаря в Бюро з питань Південної і Центральної Азії, очолював найновіше географічне бюро Державного департаменту і допомагав керувати відносинами зі США в регіоні, який простирається від Казахстану до Індійського океану.

З серпня 2007 року до травня 2010 року він був заступником голови Місії США при міжнародних організаціях у Відні, представляючи Сполучені Штати в Міжнародній агенції з атомної енергії та інших технічних агенціях ООН.

З 2002 року до 2007 року Посол Пайєтт працював у Посольстві США в Нью-Делі, спочатку радником-посланником з політичних питань, а з червня 2006 року – заступником голови Місії. На цій посаді він виконував обов’язки керівника адміністративної служби однієї з найбільших закордонних місій Сполучених Штатів, які відзначаються швидким розвитком. Перед призначенням в Індію він працював у Генеральному консульстві Америки в Гонконзі, керував діалогом з питань торгівлі й експортного контролю з Гонконзьким спеціальним адміністративним районом Китаю.

З 1997 року до 1999 року очолював Консульство Америки в Лахорі, представляючи Сполучені Штати в найбільшій і найважливішій у політичному сенсі провінції Пакистану. У Вашингтоні він зокрема займав посади директора з питань Латинської Америки в апараті Ради національної безпеки (1996–1997), спеціального помічника першого заступника Державного секретаря (1995–1996) і адміністративного помічника заступника Державного секретаря з питань Латинської Америки (1994). Був головою Політичного відділу у Нью-Делі, Індія, з 1992 року по1994 рік, головою Економічного відділу та віце-консулом у Тегусігальпі, Гондурас, з 1990 року по1992 рік.

До вступу на дипломатичну службу працював в організації “Міжамериканський діалог” – вашингтонському експертно-аналітичному центрі, який об’єднує провідних громадян американських континентів.

Посол Пайєтт виріс у Ла-Хойї, штат Каліфорнія, отримав ступінь магістра з міжнародних відносин у Єльському університеті і ступінь бакалавра з політології в Університеті Каліфорнії, Ірвайн.

Дискусійний клуб «Відкрий світ» – освітній проект Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» для соціально-активної молоді. Його мета – виховання нового покоління відповідальних лідерів. Кожен місяць Фонд ініціює лекції з відомими експертами, політичними та громадськими діячами для обговорення шляхів ефективних рішень соціальних проблем в Україні і світі.


Підготував О. Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі