четвер, 16 червня 2016 р.

Комітет з питань нацбезпеки і оборони підтримав за основу проект закону про Сили спеціальних операцій -Ірина Фріз

Народний депутат України Ірина Фріз повідомила у своєму Facebook : "Сьогодні Комітет з питань нацбезпеки і оборони підтримав за основу проект закону про Сили спеціальних операцій (реєстр.номер 4795)!
Закон України «Про внесення змін до Законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України» завершує перший важливий етап законодавчої роботи з нормативно-правового врегулювання діяльності цього важливого роду сил Збройних Сил України. Робота над ним тривала цілий рік і включала узгодження позицій з МО, ГШ, Командуванням Сил спеціальних операцій ЗСУ, РНБО, а також представниками командування SOCOM США, NATO Liason Office, Сил спеціальних операцій США, Литви, Великої Британії. Надія Савченко, Андрій Тетерук, Артур Герасимов, Андрій Левус, Тетяна Чорновіл, Дмитро Тимчук, Іван Вінник, Павло Кішкар стали співавторами. Також, до авторського колективу увійшли всі учасники робочої групи.
Прийняття цього законопроекту дозволить підвищити потенціал Збройних Сил України за рахунок наявності у їх складі дієвого інструменту воєнно-силового стримування збройної агресії чи збройного конфлікту, захисту суверенітету, територіальної цілісності та національних інтересів України.
Закон дозволить досягати воєнно-політичні і воєнно-стратегічні цілі, передбачати та припиняти конфлікти на ранній стадії виникнення, забезпечити найбільш ефективне використання спроможностей Сил спеціальних операцій, а також чіткий та раціональний розподіл їх функцій, завдань та відповідальності.
Попереду ще багато роботи з розбудови Сил спеціальних операцій, зокрема, розробки нормативних актів, створення законодавчих умов в соціально-економічній сфері для функціонування ССО ЗСУ та заохочення особового складу до проходження служби в цих елітних підрозділах. Але я переконана в успіху цієї роботи, незважаючи на брудний супротив агресора.
Хочу подякувати всім членам Комітету з питань національної безпеки і оборони за конструктивну позицію і підтримку, а всіх учасників робочої групи за цікаву співпрацю, brainstorming та професіоналізм.
Маю надію на швидке проходження законопроекту в сесійному залі та підтримку парламентарів, незважаючи на партійну та фракційну приналежність.
Ми маємо зробити все для законодавчого забезпечення діяльності Сил спеціальних операцій. Цього очікують від нас партнери країни-члени НАТО, цього потребує держава."

Джерело:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі